2726
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمکم از دست گربه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 122 پست
کسی نمیخواد حیوان آزاری کنه عزیز اون حیوان برلی بچه این خانم ضرر داره نمیخواد بکشتش که

عزیزم بخون لطفا...ببین چند نفر چی نوشتن...خیلی خیلی خیلی گناهه این کار ...میگه مهم نیست بکش گاو و گوسفندم میکشیم...عع خب سعی کنید بهتر باشید چرا بدتر؟؟؟خدا چی پس؟خدا حق زندگی داده ما کی باشیم جوون بگیریم...این خانمم باید در و پنجرشو تور بزنه همین ...دیگه نمیتونیم جلو گربه رو بگیریم تو حیاط نیاد که...

کاری نکن چون تازه اومدی واسشون جذابیت داره وسایل جدید  یکم تحمل کن میرن  آدم باید مهربان ...

بودم به خدا با تمام درد سرایی که درست کرده ولی بخواد به بچه هام آسیب بزنه خودتون باشین فکری نمیکنین دیگه ببرشون یه جای دیگه بازم خوبه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیدی به خدا همش گفتار درمانی تهش به یه استرس کوچیک همه چی برمیگرده اولش دوباره از اول 😢الان دیده جو ...

فقط اینو قبول کن که پی خرافات و داستان های خیالی مردم نباش که گربه رو ببری فلان اتفاق میفته زیگیل میزنی و این مسخره بازی ها.خدا خودش جای حق نشسته ماهم اشرف مخلوقاتیم خدا عقل داده که از خودمون و خانواده محافظت کنیم.یه عمری ادمیزاد از حیوانات و کشته که تز خودش دفاع کنه یا تغذیه کنه.این ذات بشره.دنبال خرافات نباش.ببر یجا ولش کن

تورو سننه قربونت برم!!!!
2728

ببخشید من الان نظراتو دیدم تعجب کردم. خودم به شدت حیوان دوستما. ولی گفتم ببرتشون جای دیگه ول کنه. چرا گفتین این کارو نکنه؟‌مگه کار بدیه

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
چقدر راحت میتونید این جمله رو بگید...اونجا محیط زندگیشونه عادت کردن ...مگه شوخیه آخه ؟؟؟خدایی هم هست ...

وااا چ نظر عجیبی 

خیلی راحت با محیط سازگار میشن 

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙

دوستان از همگی ممنون ممنونم الهی خدا هرچی دلتون میخواد بهتون عطا کنه با کرمش ولطفش از همگی تشکر خیر ببینین تصمیم گرفتم بگیریمشون ببریم یه جای دور ان‌شاءالله برنمیگردن دیگه

چقدر راحت میتونید این جمله رو بگید...اونجا محیط زندگیشونه عادت کردن ...مگه شوخیه آخه ؟؟؟خدایی هم هست ...

بیچاره میگه بچم ازترس لکنت زبون گرفته همه جای خونش پر  از مو هست خودش هم که حساسیت داره به نظرت اینجوری هم خدا خوشش میاد ؟

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
بودم به خدا با تمام درد سرایی که درست کرده ولی بخواد به بچه هام آسیب بزنه خودتون باشین فکری نمیکنین ...

گربه چه آسیبی به بچت میزنه؟؟؟بچتون فردا نمیخواد وارد اجتماع بشه؟نمیخواد از خیابون تنها بیاد؟نمیخواد بره دانشگاه؟نمیخواد بره سرکار؟به اینا هم فکر کنید ...باید ببرید مشاور اگر انقد میترسه...بدترین آسیبی که به بچتون میزنید خودتونید...یار آوردن یه بچه ترسو...ولی فردا روزی تو اجتماع به مشکل میخوره ها 

2706