2410
2553
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمکم از دست گربه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 122 پست
یه مشت روانی دور هم جمع شدید حالت تهوع گرفتم از افکارتون...اوکی ولی خدای گربه یه جوری نشونتون بده تا ...

کسی نمیخواد حیوان آزاری کنه عزیز اون حیوان برلی بچه این خانم ضرر داره نمیخواد بکشتش که

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشیدا دوستان ولی حالا که بحث حمایت از حیواناته 

شما نه گوشت گوسفند و گاو بخورین نه مرغ 

تخم مرغم نخورین همه چیزاییم که بااینا درست میشه رو حذف کنید 

چجور نوبت ب گربه و سگ میرسه همه روشن فکرمیشن بنده خدا داره میگ زندگیشو مختل کرده حالا اینکه ببره بذارتشون یه شهر دیگ شد حیوان ازاری؟ اسی جان میتونین قفس بگیرین گیرشون بندازین و ببرین چند شهر اونور تر ول کنین اگه باز اومدن ازاین حفاظا هست شاخ گوزتیا ازاونا بگیر برای دیوارای حیاط 

یه حاجت خیلی بزرگ دارم لطفا برام صلوات بفرستین ریپ بزنین یا لایک کنید تا منم بفرستم ممنونم
2720
گفتی جوابت امضا خندم گرفت  ولی خدایی کشتن گناه داره باید بگیره ببره ی شهر دیگه اونم آدم نیست ک ...

منم همین و گفتم اول ادم ببره گم و گورش کن یجا وقتی ببینی نمیتونی بگیریش و فرار میکنه خب چه راهی میمونه اخه؟ منم بچم لکنت داره دقیقا استرس عین سم میمونه.بخاطر یه گربه اگه این استرس زیاد شه یه عمر همه مسخره ش میکنن و داستانه

تورو سننه قربونت برم!!!!
ببخشیدا دوستان ولی حالا که بحث حمایت از حیواناته  شما نه گوشت گوسفند و گاو بخورین نه مرغ  ...

مرسی عزیزم آره فکرکنم درست ترین همینه باید وقت بذاریم ممنونم ازت♥️

مرسی عزیزم آره فکرکنم درست ترین همینه باید وقت بذاریم ممنونم ازت♥️

فدات

یه حاجت خیلی بزرگ دارم لطفا برام صلوات بفرستین ریپ بزنین یا لایک کنید تا منم بفرستم ممنونم
2714
منم همین و گفتم اول ادم ببره گم و گورش کن یجا وقتی ببینی نمیتونی بگیریش و فرار میکنه خب چه راهی میمو ...

دیدی به خدا همش گفتار درمانی تهش به یه استرس کوچیک همه چی برمیگرده اولش دوباره از اول 😢الان دیده جوجه رو برده به یه صدای کوچیک تو حیاط میدووعه میاد با وحشت میگه گربه گربه خدارحمم کنه بدتر نشه باز لکنتش😭🤕

دیدی به خدا همش گفتار درمانی تهش به یه استرس کوچیک همه چی برمیگرده اولش دوباره از اول 😢الان دیده جو ...

منم هرهفته گفتاردرمانی داره چقدم پول میدیم کل لکنتم ریشه ش استرسه.من بودم لحظه ای درنگ نمیکردم.

تورو سننه قربونت برم!!!!

گربه ها رو بگیرید خیلی اروم بدون اینکه اذیت بشن بعد بیریدشون یه محل دیگه یه پارکی چیزی که دورتر باشه ول کنید. چون گربه ها هیچ جوره نمیرن وقتی یه مکان رو پیدا کنن و عادت کنن. داستان داری حالاحالاها

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2706