2726
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمکم از دست گربه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 122 پست
به خدا میترسم جلو خدا بد بشه گناه دارن موندم چکنم😭صبحی دیگه جوشم آورد گفتم خونت حلالمه دیگه

نه بابا چه گناهی.لکنت بچه ت واجب تره بخدا.ما این همع گاو و گوسفند و مرع میکشیم میخوریم اونا گناه ندارن؟پیش خدا نباید جواب بدی ؟بیخیال این حرفا توروخدا

تورو سننه قربونت برم!!!!
به خدا جمعه هفته قبل بود تموم بتو هام تو حیاط پشم جدا میکردم بعدم بردیم روستا همشونو تو استخر آب کر ...

وقتی بچه‌ای داری که آسیب میبینه بنظرم خدا خیلی بزرگه نمیخوای بکشیش که ی حیوان بدون آزار و اذیت میگیری میبری چند شهر اونور تر دورتر یجا میذاریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خونه ی جدید ما هم دوتا گربه داشت از پشت بوم خونه بغلی دائم کنار پنجره ی واحد ما بودن تا یکسالی بهشون غذا هم میدادم ولی دیگه کلافم کرده بودن دائم پنجره ها لک این اواخر دیگه میومدن تو بالکن و..دیگه یه تیکه نرده آهنی فاصله ی خونمون و پشت بوم همسایه زدیم هم از نظر دزد خیالمون راحت تر شد هم اینکه از دستشون واقعا راحت شدم...شما چون حیاط داری فکر کنم کاری نمی تونی کنی مگر اینکه بدی یه مرد بندازشون توی گونی و ببرشون یه جای دور...برنمیگردن ما بچه بودیم یه بار اینکار و کردیم

2728
جدی دیگه نیومد برنگشت؟ خداخیرت بده به حق علی بگو چجوری درست کردین

نه بابا الان یکساله گورشونو گم کردن سبد رو از بالا نخ ببند ونگهش دار زیرش گوشت بزاربه وبه محض اینکه خواست گوشت رو برداره سبدروبندازروش وباهمون سبد بندازش تو گونی

حیوان ازار😐گناه نداره که جوربه

چی بگم به امثال شماها بگم خداسرخونه زندگیت بیاره من خودم خدا ترسم از حرف شما و این حرفای حمایت حیوانات نمی‌ترسم از خدام حیا میکنم به اندازه کافی😏راه حل میخوام میخواستم بکشم از شماها نمیپرسیدم میکشتمش همون اول

همه گوشت و مرغ میخورن حیون هارو میکشن اونوقت در مقابل سگ و گربه همه روشن فکر و حیوات دوست میشن جالبه

گفتی جوابت امضا خندم گرفت 

ولی خدایی کشتن گناه داره باید بگیره ببره ی شهر دیگه اونم آدم نیست که گمو گور بشه حیوان یک روزه یجایی دیگه رو پیدا میکنه

2706