2726
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمکم از دست گربه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 122 پست
دیگه نمی‌ذارم ولی تو حیاط هم آسایشو ازم گرفتن بچه هام نمیتونه بره بازی کنن یه لباس میخوام پهن کنم جر ...

نه نه نکنیاا

حیوونه گناه داره وارد زندگی شهری شده متوجه نیست

دستکش باغبونی که محکم و کلفته بپوش بگیرشون بزار تو ماشین ببر توی پارکی جایی ول کن

|تایپ isfp|

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیگه نمی‌ذارم ولی تو حیاط هم آسایشو ازم گرفتن بچه هام نمیتونه بره بازی کنن یه لباس میخوام پهن کنم جر ...

وای نه گناهه

مخلوق خداست 

نمیدونم چرا خندم گرفته 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم   
نه خریدیم

چ خوب ک تحملم کردی من تو انباری خونمون ک تو حیاط بود رفته بود شوهرم انداختش بیرون باز خودم هروقت میرم داخلش تا دوروز حالت تهوع میگیرم خیلی حالم بد میشه 

غم مخور جانا در این عالم ک عالم هیچ نیست ...!

بترسونشون یه ملحفه بزرگ بردار برو وسط حیاط بچرخون داد بزن صدای ترسناک  از خودت در بیار

احتمالا صابخونه قبلی بهشون غذا میداده

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
آخه از هرکه میپرسم میگن برمیگردن

آره برمی‌گردن ما هم روستا یه گربه رو تو گونی‌ بردیم تو زمینای کشاورزی ولش کردیم روز بعد تو حیاط بود😐

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-

عزیزم اونارو آروم بگیرین جای دیگه رها کنین هم میرن همم اذیت نمیشن شما و گربه ها

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
پسر بزرگم لکنت داره دائما به خاطر ترس از اینا بد تر میشه😭خدا خیرتون بده اگه تجربه دارین بگین دعاتون ...

من جات بودم یا میبردم مینداختم جای دور یا میکشتمشون.به درک که جون دارن‌وقتی بچم مشکل پیدا کنه میخوام صد سال زنده نمونه گربه بره به درک

تورو سننه قربونت برم!!!!
2706