2726

دوستان ما دوماهی هست اومدیم خونه جدید بعد دوتا گربه خییییلیییی بد داره اینجا اوایل که نمیدونستم اثاث آوردم بعد فرا صبحش دیدم اومدن تو خونم تو تمام اثاث هم پشم ریختن😭تمام مبلام وقالی وپتو هام😫 یه بار خیلی بد ترسوندنم بعد نماز صبح بود یهو تو تاریکی پرید توم وای از وحشت نعره میزدم بعدم دوباره متوجه شدم اومده رفته تو کمد دیواریم کافیه یه ثانیه دراتاق باز بمونه، از بس پشم گربه جدا کردم دستام پر دونه شده واز خارش خواب ندارم😭🤕ولی بازم ازش گذشتم وگفتم خدارو خوش نمیاد بلایی سرشون بیارم، ولی ولی الان اومدن تو حیاطم از تو خونه جوجه هامون برداشتن ورفتن تو دهنش جوجمونو دیدم ونتونستن کاری کنم😭😭😭ترو به خدا اگه میدونین چجوری ازدستشون راحت شم بهم بگین تروخدا😥😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا میان تو درو باز نذار 

دیگه نمی‌ذارم ولی تو حیاط هم آسایشو ازم گرفتن بچه هام نمیتونه بره بازی کنن یه لباس میخوام پهن کنم جرات نمیکنم اصلا انگار اونا صاحب خونن چیکار کنم بگین ترو خدا سم بخرم بکشمشون؟ 

2728

سلام یه تور های متحرک ی هست فلزی که برا در پنجر است از اون برای در وپنجره ت سفارش بده مثل در باز مشه ریلی هستش نمیدونم کجا باید سفارش بدی 

چند بار گربه رو بترسون یا آب بریز روش دیگه نیاد اما بلایی سرش نیاری خدایی نکرده گناه داره حیوان عقل نداره از عمد که نمیکنه

خوشحال میشم بزرگواریت رو بهم نشون بدی و پروفایل رو کپی نکنی.
2706