2726

دخترمون هشت سالشه ، در تمام این مدت کنارش نبود، بخاطر شغلش که تو کشتیرانیه ، وقتایی هم که میومد اصلا وقت نمیزاشت ، حرف نمیزد باهاش، میرفت چند میلیون میداد اسباب بازی و تمام !

الانم که منتقلش کردن قسمت اداری ، رفته شهرستان محل سکونت پدرش اینارو انتخاب کرده ، منو دخترم هم موندیم تهران تنها! چند روز یه بار زنگ میزنه یه سلام علیک با بچه میکنه و تمام ! نه خبر داره از درساش، نه برنامه هاش ، نه مریضیاش ، هیییییچیییی

با منم که اختلاف داره ، قصد جدایی داریم

حالا میخوام تو گوشیه دخترم بلاکش کنم

همین زنگ هم نمیخوام بزنه ، کسی که حس مسئولیت نداره به دختر خودش

‌به هر راهی و هر زبونی هم گفتم ، آدم نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه نکن به جای دخترت تصمیم نگیر 

حتی اگه شما جدا شید اون باباشه

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

مردا کلا نمیفهمن😐

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

امکانش نیست حالا مدرسه بچه ها تمومه برین شهرستان چندماهیی پیش همسرتون بمونین

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بالا بری پایین بیای اون باباشه و دخترت خودش باید انتخاب کنه که رابطش باهاش چطوری باشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

عزیزم دخترتون چند صباح دیگه که بزرگ شد قطعا شما رو بازخواست میکنه بابت این کار

ما یکی از دوستان نزدیکمون بخاطر اعتیاد همسرش به شیشه ازش جدا شد و دخترش رو خودش بزرگ کرد، حالا که بزرگ شده همش مامانش رو سرزنش میکنه که چرا از پدرم حدا شدی و تحمل نکردی درصورتیکه چندین بار اتفاقای بدی داشت براشون میفتاد

2706