2410
2553
عنوان

چرا نباید بدی کسی رو بخوای؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 37 پست
چرا کارما جواب اونو نمیده .خب مسلما دلت بشکنه میگی الهی خیر نبینی و خدا لعنتت کنه و به خاک سیاه بشین ...

ما تو این دنیا اومدیم رشد کنیم وضعف ها مون رو کنار بزنیم 

شما هم با ضعفت امتحان شدی تا رشد کنی 

تا زمانی که کنارش نزنی با همین سبک امتحان میشی

دوم اگر یک عینک کثیف شه سریع پاکش میکنی 

اگر یک پادری که تو حیاط باشه وخاکی باشه می مونی وقتی خیلی کثیف شد پاکش میکنی 

مصداق رفتار خدا با آدم هاست

هیچی از حکمت خدا نمی دونیم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تواز زندگیشون خبرنداری

اینارو میدونما ولی نمیتونم خودمو قانع کنم و اروم کنم بیخیال شم.بعد خیلی مدته هنوز نتونستم ادم سابق بشم .خیلی احساسی و زودرنجم دلم وقتی میشکنه خیلی میشکنه

2720

اگه بگم یه ایل هر بدی که تونستن کوتاهی نکردن در حقم باورت میشه ؟ 

اما اره نباید بد کسی رو بخوای یا کسی رو نفرین کنی چون یه سرش خودتم میسوزونه 

من سپردمش به عدالت خدا خودش میدونه چیکار کنه فقط خدا صبرش زیادههه اما چوبش حتمیه پس هر وقت صلاح بدونه تقاص میگیره از شون 

خوشحال میشم بزرگواریت رو بهم نشون بدی و پروفایل رو کپی نکنی.

,سلام 

شما وقتی کسی رو نفرین میکنید احساس بدش به خودتون برمیگرده و هیچ چیزی به طرف مقابل نمیزنه چون همه اینا احساسات درونی شماست و خودتون حس میکنید فقط گردش روزگار چون طرف درحق شما بدی کرده باز این بدی به خودش برمیگرده چه نفرین کنین چه نکنین

2714

منم خیلی بدی دیدم از خانوادم. همه رو سپردم به خدا. همیشه سر نمازام میگم خدایا خودت همه چی رو بهتر از من میدونی خودت قاضی هستی و خودت بهتر میدونی و بلدی چکار کنی پس هممممه چی رو واگذار میکنم و میسپرم به خودت. 

عزیزم در اصل شکایتم رو میبرم پیش خدا

و امیدوارم جواب ظلم‌هاشونو توی زندگی‌شون ببینن

نه اون دنیا، دلم میخواد مکافات عملشون رو بکشن، همینجا توی همین دنیا 

توکل به خدا♥️
چه زیبا ممنونم دوستم منم مشکل اسی داشتم 

هیچ چیز تو دنیا ارزش نداره ذهنمون رو به چالش بکشه 

ان شاءالله همیشه قوی باشی وهیچ چیزی بهمت نریزه 

به خدا توکل کن🤲❤

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
اگه بگم یه ایل هر بدی که تونستن کوتاهی نکردن در حقم باورت میشه ؟  اما اره نباید بد کسی رو بخوا ...

ایل شوهر؟ من از خانواده خودم بدی دیدم بعدشم از خانواده شوهر. همه رو سپردم به خدا. خدا بزنتشون 

توکل به خدا♥️
منم خیلی بدی دیدم از خانوادم. همه رو سپردم به خدا. همیشه سر نمازام میگم خدایا خودت همه چی رو بهتر از ...

من همیشه میگم بهم نشون بده همونجور که من خورد شدم خورد شدن اونا رو ببینم دلم خنک شه .چون واقعا همه چیزمو بخاطر این قضیه یجورایی از دست دادم .نمیتونم شاهد این باشم که اونا خوشحالی کنن درحالی که بهم ضربه زدن.اصلا جیگرم میسوزه

ایل شوهر؟ من از خانواده خودم بدی دیدم بعدشم از خانواده شوهر. همه رو سپردم به خدا. خدا بزنتشون 

نچ مجردم والله از ایل فامیل 

خوشحال میشم بزرگواریت رو بهم نشون بدی و پروفایل رو کپی نکنی.
2706