2703
2553
عنوان

چرا نباید بدی کسی رو بخوای؟

285 بازدید | 37 پست

وقتی یه نفر ناراحتتون میکنه یا دلتونو میشکنه چه حسی بهش دارید؟سکوت میکنید؟؟؟اگه دستتون بهش نرسه یا امکانش نباشه حتی گلایه کنید بهش و فقط یه خبری توسط کسی دیگه بهتون برسه و تامام اونوقت چیکار میکنین؟؟

نفرینش نمیکنین؟؟؟

اگه نتونین بگذرین چیکاررر میکنین؟؟

من هر روز اه و نفرین میکشم چون بدجوری دلم رو شکستن.اما دوستم میگه نباید بدی کسیو بخوای

چرا واقعا

من چیکار کنم بتونم کنار بیام.

اینکه ذهنمو مشغول چیزی دیگه کنم یا خودمو سرگرم کنم یاکمتر فکر کنم و ازین موارد امتحان کردم جواب نداده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تا زمانی که ازم انتقام نگیرن و نفرینم نکنن این احساس تو منم بود. قرار شد از این ماجرا به بعد نه بد کسیو بخوام نه اینکه عاقبت کارشو ببینه. خودم باهاش صحبت میکنم و تموم

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆

رو عکس بزنی با کیفیت میشه 

وقتی همش بدی بخوای ذهن خودت بدی رو جذب میکنه

وذهن وبدن بیمار میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2714
دنیا آیینه داره عزیزم  ذره ای بدی کنی‌یا گسی بدی کنه دقیقاهمونطور برای خودش پیش‌میاد

اخه من متوجه نشدم اونا مشکل داشته باشن .فقط خوشحالی هاشونو استوری میزارن من جیگرم سوخت .

چرا کارما جواب اونو نمیده .خب مسلما دلت بشکنه میگی الهی خیر نبینی و خدا لعنتت کنه و به خاک سیاه بشین ...

زمان میبره 

چوب خدا صدا نداره

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
تا زمانی که ازم انتقام نگیرن و نفرینم نکنن این احساس تو منم بود. قرار شد از این ماجرا به بعد نه بد ک ...

ینی چجوری دقیقا متوجه نشدم.میگم طرف زندگیمو نابود کرد حتی وا نیستاد من دفاع کنم و حرف بزنم 

چرا کارما جواب اونو نمیده .خب مسلما دلت بشکنه میگی الهی خیر نبینی و خدا لعنتت کنه و به خاک سیاه بشین ...

قربونت شما ازکجا میدونی کارما جوابش رو نداده و اینکه نفرین مث شمشیر دو سر میمونه خلاصه یه طرفش به خودت اسیب میزنه

شرط اول قدم آنست که مجنون باشی...
2706