2297
عنوان

چرا نباید بدی کسی رو بخوای؟

253 بازدید | 37 پست

وقتی یه نفر ناراحتتون میکنه یا دلتونو میشکنه چه حسی بهش دارید؟سکوت میکنید؟؟؟اگه دستتون بهش نرسه یا امکانش نباشه حتی گلایه کنید بهش و فقط یه خبری توسط کسی دیگه بهتون برسه و تامام اونوقت چیکار میکنین؟؟

نفرینش نمیکنین؟؟؟

اگه نتونین بگذرین چیکاررر میکنین؟؟

من هر روز اه و نفرین میکشم چون بدجوری دلم رو شکستن.اما دوستم میگه نباید بدی کسیو بخوای

چرا واقعا

من چیکار کنم بتونم کنار بیام.

اینکه ذهنمو مشغول چیزی دیگه کنم یا خودمو سرگرم کنم یاکمتر فکر کنم و ازین موارد امتحان کردم جواب نداده

❤❤❤عضو گروه قرمز وزن اولیه۹۵.۴۰۰وزن فعلی۹۲.۵۰۰هدف ۸۱ .شروع ۲۸ خرداد روز شنبه❤❤❤❤

چون کارما بعدا جوری چوب میکنه تو استینت

که دهنت باز میمونه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻الهم صلی علی محمد و ال محمد🌻کنکوریم ممنونتم اگه برام صلوات بفرسی،بگو منم جبران میکنم😘💜 در تلاشم شخصیتمو ارتقا بدم ،از امروز تا سه ماه(طبق تیکر) میخام ،هر شب مسواک بزنم، نمازام  قضا نشه، وقتی میخام درس بخونم تمام تمرکزم روی درس باشه ،تا حد امکان ساعت خوابمو تنظیم کنم ،تا جایی که بشه رژیم بگیرم و طناب بزنم(چون تایم ندارم تا جایی که بتونم اوکیه) روتین پوستیمو رعایت کنم ، قوز نکنم ، فعلا همینننن  نمیخاستم برای لاغری وقت زیادی بزارم اما فهمیدم تنبلی تخمدان دارم و شرایط عوض شد  بعد امتحانام حتما باشگاه خواهم رفت عضو تاپیک مانکن های زیبااا  

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

تا زمانی که ازم انتقام نگیرن و نفرینم نکنن این احساس تو منم بود. قرار شد از این ماجرا به بعد نه بد کسیو بخوام نه اینکه عاقبت کارشو ببینه. خودم باهاش صحبت میکنم و تموم

از همین جا، اگه فکر میکنید منو میشناسید باید بگم من فقط با چند نفر که دوستان و دو نفر اشنا باشن دیگه ارتباطی ندارم. با خانواده هم به دلایلی در ارتباط نیستم🌙عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی از گناهم توبه کردم میشه دعا کنید قبول بشه؟🥺پشیمونم از ته دل😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم.
بسپرش به خدا  تاپیک زخم زبان منو بخون

اخه الان حالم خیلی بده .اون شخص همه چیزمو گرفته چجوری بیخیال باشم .هرروز گریه میکنم .رسما بدبختم کرد

❤❤❤عضو گروه قرمز وزن اولیه۹۵.۴۰۰وزن فعلی۹۲.۵۰۰هدف ۸۱ .شروع ۲۸ خرداد روز شنبه❤❤❤❤

رو عکس بزنی با کیفیت میشه 

وقتی همش بدی بخوای ذهن خودت بدی رو جذب میکنه

وذهن وبدن بیمار میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
چون کارما بعدا جوری چوب میکنه تو استینت که دهنت باز میمونه

چرا کارما جواب اونو نمیده .خب مسلما دلت بشکنه میگی الهی خیر نبینی و خدا لعنتت کنه و به خاک سیاه بشینی و این حرفا.

دنیا آیینه داره عزیزم  ذره ای بدی کنی‌یا گسی بدی کنه دقیقاهمونطور برای خودش پیش‌میاد

اخه من متوجه نشدم اونا مشکل داشته باشن .فقط خوشحالی هاشونو استوری میزارن من جیگرم سوخت .

2050
چرا کارما جواب اونو نمیده .خب مسلما دلت بشکنه میگی الهی خیر نبینی و خدا لعنتت کنه و به خاک سیاه بشین ...

زمان میبره 

چوب خدا صدا نداره

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻الهم صلی علی محمد و ال محمد🌻کنکوریم ممنونتم اگه برام صلوات بفرسی،بگو منم جبران میکنم😘💜 در تلاشم شخصیتمو ارتقا بدم ،از امروز تا سه ماه(طبق تیکر) میخام ،هر شب مسواک بزنم، نمازام  قضا نشه، وقتی میخام درس بخونم تمام تمرکزم روی درس باشه ،تا حد امکان ساعت خوابمو تنظیم کنم ،تا جایی که بشه رژیم بگیرم و طناب بزنم(چون تایم ندارم تا جایی که بتونم اوکیه) روتین پوستیمو رعایت کنم ، قوز نکنم ، فعلا همینننن  نمیخاستم برای لاغری وقت زیادی بزارم اما فهمیدم تنبلی تخمدان دارم و شرایط عوض شد  بعد امتحانام حتما باشگاه خواهم رفت عضو تاپیک مانکن های زیبااا  
تا زمانی که ازم انتقام نگیرن و نفرینم نکنن این احساس تو منم بود. قرار شد از این ماجرا به بعد نه بد ک ...

ینی چجوری دقیقا متوجه نشدم.میگم طرف زندگیمو نابود کرد حتی وا نیستاد من دفاع کنم و حرف بزنم 

چرا کارما جواب اونو نمیده .خب مسلما دلت بشکنه میگی الهی خیر نبینی و خدا لعنتت کنه و به خاک سیاه بشین ...

قربونت شما ازکجا میدونی کارما جوابش رو نداده و اینکه نفرین مث شمشیر دو سر میمونه خلاصه یه طرفش به خودت اسیب میزنه

شرط اول قدم آنست که مجنون باشی...
رو عکس بزنی با کیفیت میشه  وقتی همش بدی بخوای ذهن خودت بدی رو جذب میکنه وذهن وبدن بیمار میشه

ممنون عزیزم خیلی حالمو خوب کرد💔

ما تو این دنیا اومدیم رشد کنیم وضعف ها مون رو کنار بزنیم 

شما هم با ضعفت امتحان شدی تا رشد کنی 

تا زمانی که کنارش نزنی با همین سبک امتحان میشی

دوم اگر یک عینک کثیف شه سریع پاکش میکنی 

اگر یک پادری که تو حیاط باشه وخاکی باشه می مونی وقتی خیلی کثیف شد پاکش میکنی 

مصداق رفتار خدا با آدم هاست

هیچی از حکمت خدا نمی دونیم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
قربونت شما ازکجا میدونی کارما جوابش رو نداده و اینکه نفرین مث شمشیر دو سر میمونه خلاصه یه طرفش به خو ...

خب برای اینکه یکم دلم اروم بگیره نفرین کردم🥺نابود شدم نابود

تواز زندگیشون خبرنداری

اینارو میدونما ولی نمیتونم خودمو قانع کنم و اروم کنم بیخیال شم.بعد خیلی مدته هنوز نتونستم ادم سابق بشم .خیلی احساسی و زودرنجم دلم وقتی میشکنه خیلی میشکنه

2051