2410
2553

بچه پیش خودتونه؟ازدواج مجدد کردید؟چیکار کردین با حرف مردم؟چقدطول کشیدشوهرسابقتون رو فراموش کنید؟

ببخشید خیلی پرسیدم در شرف طلاقم خیلی استرس آینده رو دارم

اینا همه رو ول کن بگو چقدر طول میکشه اون بچه زیر هفت سال ادم شه عادت کنه به این جدایی پدر مادر

وات د فاز      اقا زندگی رو همونجور راحت بگیر که اون به تو سخت میگره انقدر بخند بگن دیوونه ای  کلا مثل اینه باش صاف باش باهمهههه هرکی هم باهات مشکل داره مشکل خودشه😜 تو که باهاش مشکل نداری؟؟؟ بخور بپوش بگرد بخواب کلا کوالا باش اون ته مها یه خورده تلاش کن فینیش چیز هایی که گفتم یادت نررررررههههه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خودم که نه ولی یکی از نزدیکانم با یه بچه کلاس اولی جدا شدن.برای هر سه تاشون سخت بود.بیشتر از همه بچه آسیب دید تازه رفته بود کلاس اول طفل معصومو میبردن روانشناس اینقدر که به هردو والدش وابستگی داشت چون با مادرش یه شهر دیگه رفتن و پدرشو نمیدید و البته پدره هم متاسفانه سراغی از بچه نمیگرفت این طفلی هم داغون شده بود. هفت هشت ماهیه جدا شدن.

.
خودم که نه ولی یکی از نزدیکانم با یه بچه کلاس اولی جدا شدن.برای هر سه تاشون سخت بود.بیشتر از همه بچه ...

ی هفتس خونه مادرمم شوهرم یکبارم سراغی از بچه نگرفته.دخترمم فقط یکبار گفت دلتنگ بابام

2714
ی هفتس خونه مادرمم شوهرم یکبارم سراغی از بچه نگرفته.دخترمم فقط یکبار گفت دلتنگ بابام

بمیرم براش این بچه ها داغون میشن .بچه فامیل ما هم مادرش گفته زنگ بزنم بابات بیاد ببینتت گفته نه من دیگه بابا ندارم اون حتی به من زنگ هم نزده دیگه نمیخوام ببینمش.ببین چقدر اون طفل معصوم داغون شده خصوصا که دخترم هست.

.
بچه رو کی نگه میداره

اوایل زن داداشم نگه می‌داشت ،و خونه مادرش زندگی میکردن، ماهی یبار داداشم میآورد پیش خودش ، حالا که زن داداشم ازدواج کرده داداشم حضانت بچه رو گرفته البته داداشمم ازدواج کرده، ولی برای بچه سخته، مادرپدرشو کنار هم میخواد الان کلاس دومه

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
بمیرم براش این بچه ها داغون میشن .بچه فامیل ما هم مادرش گفته زنگ بزنم بابات بیاد ببینتت گفته نه من د ...

من جرات ندارم تو چشای دخترم نگاه کنم سریع گریم میگیره.یاد خاطرات سه تاییمون میفتم قلبم میسوزه

2706