2726

پسرم قراره بره مدرسه کلاس اول 

اما اگه کسی اذیتش کنه چن روز بعد بهم میگه

اگه شیر آب سرویس چکه کنه می‌ترسه و نمیره

اگه سرویس کثیف باشه نمیره

اگه کسی ازش چیزی بگیره نمیتونه پس بگیره یا از خودش دفاع کنه

چیکارش کنم چی بهش بگم تا موقع مدرسه خوب شه😐

به یاد ظهر عاشورا...السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بره تو مدرسه جا میوفته براش.....خب تا قبل از این همیشه پدر و مادر پیشش بودن....

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
داداش منم اینجور بود چون لوسش کرده بود مامانم ولی از وقتی که مامانم. ولش کرده میزارع بره بیرون با بچ ...

نمیشه بچها خیلی بی تربیت و وحشی ان

نذاشتم بره بخاطر کرونا

کلاس تابستونه بفرستش یکم دوری ازتون رو تجربه کنه 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
خب شبیه خودتونه دیگه ! منم همین بودم و شبیه مامانم!! نگران نباش دوسه سال می‌ره حسابی زرنگ و پاچه پا ...

خودمم همینجوری ام اما باباش نه

دوس دارم مث باباش باشه نه من

من همیشه سرکوفت شد احساساتم

قبول دارید یه درصدیش بسته به ذاته؟و بقیه محیط؟؟

هنو واسه آموزش دیر نیس.یه پلاستیک آب کنید بگید این مثانه توعه.هر یه لیوان آبی که بخوری پرتر میشه،یه سوراخ ریز زیرش بزنینو بگین حالا اگه نری دستشویی این اتفاق میفته.چسکه چیکه میاد بیرونو لباسات خیس میشه...

درمورد مدفوع هم با گل اینو بهش نشون بدین

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودمم همینجوری ام اما باباش نه دوس دارم مث باباش باشه نه من من همیشه سرکوفت شد احساساتم

الان هم میتونید ببریدش پارک با فاصله ازش وایسی بزاری حقش رو بگیره .باید بزارید.کلاسی چیزی ببرش با بچه های همسن و سالش

اً
الان هم میتونید ببریدش پارک با فاصله ازش وایسی بزاری حقش رو بگیره .باید بزارید.کلاسی چیزی ببرش با بچ ...

باباش خیلی بهش میگه

مثلا بچها وا میستن دم سرسره نمیگه سر بخورید تا منم میخوام بازی کنم برمیگرده میاد پایین

حتما خیلی دعواش میکنید ک این شده یکی از مهمترین عوامل بچه ترسو وخجالتی اینکه مادرپدر بیش از حد جلوی دیگران بهش تذکر دادن

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
2706