2737
2734
عنوان

شما هم این صدا رو میشنوید?!!

| مشاهده متن کامل بحث + 27336 بازدید | 1347 پست
نظر لطفتونه به نیت حاجت روایی شما هدیه به صاحب الزمان عج الله اًٍَِلًٍَِلًٍَِهًٍَِمًٍَِ صًٍَ ...

ملسی گلی  اجرتون با حضرت مهدی عج

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
 عاشق تاپیکاتونم دست مریزا

نگاهتون وچشمانتون زیباست عزیزم ❤️❤️

باعث افتخاره 🌹🌹

بنیابت ازشما هدیه به امام زمان عج الله 🌸

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🌺

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اًٍَِلًٍَِلًٍَِهًٍَِمًٍَِ عَََِِِجًٍُِلًٍَِ اًٍَِلًٍَِۆًٍَِلًٍَِیًٍَِڪًٍَِ اًٍَِلًٍَِفًٍَِڔًٍَِجًٍُِ بًٍَِحًٍَِقًٍَِ حًٍَِضًٍَِڔًٍَِتًٍَِ زًٍَِیًٍَِنًٍَِبًَِ ڪًٍَِبًٍَِڔًٍَِیًٍَِ سًٍَِلًٍَِاًٍَِمًٍَِ اًٍَِلًٍَِلًٍَِهًٍَِ عَََِِِلًٍَِیًٍَِهًٍَِاًٍَِ

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
نگاهتون وچشمانتون زیباست عزیزم ❤️❤️ باعث افتخاره 🌹🌹 بنیابت ازشما هدیه به امام زمان عج الله ...

ملسی اجرتت با امام زمان

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام امام مهربان

🌺🤲اَستَغفِرالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه🤲🌺

(طلب مغفرت و آمرزش می کنم 

خدایی را که پروردگارم است و به سوی او بر می گردم.)

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738

استغفرالله ربی و اتوب الیه❤️

استغفرالله ربی و اتوب الیه♥️

الهی عجل لولیک الفرج🤲🤲🤲🥺

اًٍَِلًٍَِلًٍَِهًٍَِمًٍَِ عَََِِِجًٍُِلًٍَِ اًٍَِلًٍَِۆًٍَِلًٍَِیًٍَِڪًٍَِ اًٍَِلًٍَِفًٍَِڔًٍَِجًٍُِ

🌺🤲اَستَغفِرالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه🤲🌺

(طلب مغفرت و آمرزش می کنم 

خدایی را که پروردگارم است و به سوی او بر می گردم.)

2706