2204
عنوان

بهم پول نمیدن

198 بازدید | 28 پست

نه مامانم و نه نامزدم بهم پول نمیدن 19 سالمه. دارم واسه کنکور میخونم وگرنه کار پیدا میکردم از نامزدم که پول درخواست نمیکنم چون هنوز عقد نکردیم خودش باید ماهیانه یه چیزی بهم بده ولی نمی‌ده 

ولی وقتی از مامانم می‌خوام اونم  بهم نمی‌ده منم صبح واسه اینکه برم کتابخونه ده هزار جلو چشمش برداشتم و با دعوا از خونه خارج شدم خیلی هم نفرینم کرد  تا 7عصر هم نمی‌خوام برم خونه 

هیچکیو ندارم با این نامزدمم هم می‌خوام بهم بزنم ولی کسی پشتم نیست پدر هم ندارم خدا هم که نمی‌بینه 

منم درس خوندم دانشگاه سراسری هم قبول شدم ولی کار هم کردم 

واقعا چطور از نامزدت پول میخوای ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
منم درس خوندم دانشگاه سراسری هم قبول شدم ولی کار هم کردم  واقعا چطور از نامزدت پول میخوای ؟ ...

تا حالا نخواستم ازش 

ولی تو میگی چیکار کنم پس نامزدم به چه دردی میخوره واسه چی ازدواج کردم؟؟؟!نباید الان کمکم کنه ؟؟؟

تا حالا نخواستم ازش  ولی تو میگی چیکار کنم پس نامزدم به چه دردی میخوره واسه چی ازدواج کردم؟؟؟! ...

ببخشید شما طلبکارید 

منظورم این هست 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
چندتا خواهر برادرین؟ بچه آخری؟ وظیفه مامانته

منم و یه برادر کوچیکتر 

مامانم هم کار می‌کنه پول  به اندازه کافی داره ولی زورش میاد واسه دخترش خرج کنه

2050
تا حالا نخواستم ازش  ولی تو میگی چیکار کنم پس نامزدم به چه دردی میخوره واسه چی ازدواج کردم؟؟؟! ...

نگا کن به عنوان یه مرد نظر میدم .دلت حق داره که انتظار داشته باشه درکت کنن ولی آدما بسته به شرایطی که زندگی کردن درک متفاوتی دارن ، شاید به خاطر شرایطش آدم بی درکی باشه

منم و یه برادر کوچیکتر  مامانم هم کار می‌کنه پول  به اندازه کافی داره ولی زورش میاد واسه ...

وااااییییی فقط باید بری رو مخ مامانت... همین و بس

نامزدت هم ببینه خانوادت(مامانت) پشتت نیست ممکنه جا بزنه چون الان این چیزا خیلییی مهمه واسه‌ی دختر

توکل به خدا♥️
نگا کن به عنوان یه مرد نظر میدم .دلت حق داره که انتظار داشته باشه درکت کنن ولی آدما بسته به شرایطی ک ...

نه بی درک نیست واسه رفیقاش سنگ تموم میزاره

می‌دونه کسیو ندارم هر کاری دلش میخواد انجام میده

نه بی درک نیست واسه رفیقاش سنگ تموم میزاره می‌دونه کسیو ندارم هر کاری دلش میخواد انجام میده

باهاش بخوای ادامه بدی بعد ازدواج عین یه بَرده بلانسبت زنده ات نمی ذاره ، اون دو هزاریش افتاده ، اینکه که خودت درک می کنی خیلی خوبه

نگا کن به عنوان یه مرد نظر میدم .دلت حق داره که انتظار داشته باشه درکت کنن ولی آدما بسته به شرایطی ک ...

نه، الان اکثر پسرا نگاه میکنن ببینن دختر از طرف خانواده حمایت داره یا نه، اگر نداشته باشه ول میکنن میرن. الان اکثر ازدواجا پولی شده. پسرا براشون خیلی مهمه که دختر پشتیبانی مالی از خانوادش داشته باشه. نگید نه که به چشم خودم دیدم. هزار هزار بار تا حالا دیدم...

مگر مورد استثنا یا شرایط خاص دختر باشه که خب تعدادشون خیلی کمه

توکل به خدا♥️
نه، الان اکثر پسرا نگاه میکنن ببینن دختر از طرف خانواده حمایت داره یا نه، اگر نداشته باشه ول میکنن م ...

باید شرایط همه چی رو بررسی کنی بعد بری جلو .هر آدمی با نهایت بازیگر بودنش تهش۶ ماه واقعیتش رو نشون نمیده ولی می بینیم که داره میگه به دوستاش بیشتر بها میده تا نامزدش

نه بی درک نیست واسه رفیقاش سنگ تموم میزاره می‌دونه کسیو ندارم هر کاری دلش میخواد انجام میده

ولش کن این پسره رو، دیده مامانت پشتیبانت نیست هرکار دلش میخواد میکنه. خطرناکه ها. مواظب باش

توکل به خدا♥️
2051