2328
2330
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
https://instagram.com/n_shariff_?igshid=YmMyMTA2M2Y=

این پیج شخصیشون هست و خصوصیه باید درخواست بدین. اگر نپذیرفت پیج کاریشون رو میدم اونو دنبال کنین. اما حرفی نزنین که بلاکتون کنه. میخام درمورد خط و مشی یش باهم صحبت کنیم

2336
خلاصه بگم خیلی خدایی و پیامبری و امامیه اما با مذهبی ترین شخصا اوکی نیست نمیخام اسم ببرم. با کشور اص ...

سلام. درخواست دادم باز کردند یک سر میزنم به پیجشون و میام تاپیکتون.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
ممکنه امروز چون بحثش جنجالی بود ناپذیره اما روزای دیگه دوباره درخواست بدید

باز کنند میبینم بانو، اما شخص خاصی هستند که میخواید درباره نظرشون بدونید؟ 

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
باز کنند میبینم بانو، اما شخص خاصی هستند که میخواید درباره نظرشون بدونید؟ 

عزیزم شخصی هستند به اصطلاح مذهبی و بشدت مقید که بدلیل فضای معنوی قوی ای که هستند یک عده درخواست دادن پیج شخصیشون رو دنبال کنن. و ایشون تو پیج شخصی ضد ایران ضد رهبر و  .... صحبت می‌کنند. میخاستم از حقیقت خط و مشی با دوستای مذهبی اینجا صحبت کنیم که فعلا که کسی نیومده باهم صحبت کنیم. هروقت بودی دوست آشتی استوری شون رو بزارم 

عزیزم شخصی هستند به اصطلاح مذهبی و بشدت مقید که بدلیل فضای معنوی قوی ای که هستند یک عده درخواست دادن ...

هستم بانو اما نمیخوام استوریشون رو بذارید، ممکنه تاثیر بد بذاره روی بعضی افراد

مذهبی به کی میگند؟ به کسی که مذهب در اعمالش نمود پیدا کنه. کسی هم که مذهب در اعمالش نمود پیدا کنه چطور میتونه ضد باشه با شخصیتهای مذهبی؟ این تناقض نیست به نظرتون؟

وگرنه صرف نماز خوندن و روزه گرفتن کسی مذهبی نمیشه این رو حداقل تاریخ ثابت کرده

چطوره که بزرگان ما که ما به گرد پاشون هم نمیرسیم مثل آیت الله بهجت ره و آیت الله ناصری و... که حتی چشم برزخی دارند، همه جوره تابع رهبری هستند و اصلا واجب میدونند این اطاعت رو، اگر ایرادی بود که این بزرگان بهتر متوجه میشدند تا ماها

از طرفی معیار ایمان، پذیرش ولایت هست

حالا هر صحبتی داشتید بفرمایید میخونم

هستم بانو اما نمیخوام استوریشون رو بذارید، ممکنه تاثیر بد بذاره روی بعضی افراد مذهبی به کی میگند؟ ب ...

عزیزم درست میفرمایید. 

اما سبک ایشون با بقیه که ادعای مذهب دارن فرق میکنه. در رعایت اصول مذهبی از خیلی از مذهبی ها بالاترین فقط بصورت غیرمستقیم من احساس می‌کردم ولایت رو نفی میکنن. چون صریح ن میگفتن بخاطر همین میخاستم بقیه دوستان بیان نظر بدن ببینم فاز این خانوم چیه. 

هستم بانو اما نمیخوام استوریشون رو بذارید، ممکنه تاثیر بد بذاره روی بعضی افراد مذهبی به کی میگند؟ ب ...

حالا امروز یه استوری گذاشتن که تقریبا نشون داد که یه جریان انحرافی هست. 

اون استوری از کانون مهدویت بود که نوشته بود یه سری جریان انحرافی هست که هیچ جایگاهی برای ولایت و... نمیذاره و کنش

گر نیست و فقط گرفتار دعا برای ظهور هست. 

دقیقا ایشون همینطوره فقط اماما و قبول داره. تابحال یه استوری از شهادت افراد کشور نذاشته. تابحال از حاج قاسم نگفته. حتی روز رای گیری نوشته بود همه می‌گویند فلانی بیاید مشکلات حل می‌شود اما من می‌گویم تا تو نیایی حل نمی‌شود.