2204

شما کسی رو دیدن؟

چقد از این زندگی که برا خودم ساختم ناراحتم... چقد خسته م ...چقد غمگینم... باورم نمیشه این من باشم😓😓

کاش میشد از اول شروع کرد خسته ام از این زندگی پر حسرت.😓😓

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

ببین عزیزم حتی اگه کسی تا الان نتونسته باشه درس رو تو سن بالا شروع کنه و موفق باشه،تو اولین نفر باش،مطمئن باش که اگه شروع کنی و اسمترار داشته باشی موفق میشی

یه صلوات برای رسیدن به آرزوهام می‌فرستی؟💚
ببین عزیزم حتی اگه کسی تا الان نتونسته باشه درس رو تو سن بالا شروع کنه و موفق باشه،تو اولین نفر باش، ...

ارزومه. ولی من یه بچه دارم شوهرمم شغلش ازاده. با بچه خیلی سخته. 

اگه از بازار کار یه رشته مطمئن بودم شروع میکردم. 

عزیزم انشالله موفق بشین. چه رشته ای میخواین بخونین؟

دارم برای دندان میخونم! کنکور! دیگه یا قبول میشم یا نه 

هرچی خدا بخاد

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
2050
ارزومه. ولی من یه بچه دارم شوهرمم شغلش ازاده. با بچه خیلی سخته.  اگه از بازار کار یه رشته مطمئ ...

بچه منم یک و نیم سالشه و بسیار هم شیطونه! تازه در اقدام بارداری هم هستم

ناامید نباش

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

یکی از افراد موفق که تو سن بالا درس خوندن رو شروع کرد و موفق شد به دانشگاه استنفورد برسه خانم تامیلا پاشایی،متاسفانه پیج اینستاگرامشون رو گم کردم وگرنه بهتون میدادم،این خانم بعد از طلاق سختی که تو ایران داشت رفت امریکا و تو یکی از کالج های آمریکا شروع به تحصیل کرد تا برای مقطع PhD به دانشگاه استنفورد رسید

یه صلوات برای رسیدن به آرزوهام می‌فرستی؟💚
از زیر علوم انسانی. شرایط کارو نداشتم. درسو برای دلم خوندم

بازم خیلی خوبه. 

منم کارشناسی یکی از  رشته های علوم انسانی رو دارم اما اصصصلا دوسش ندارم ارزومه یه بار دیگه از اول شروع کنم. 

سلام عزیزم ،بله من خودم دو نفرو میشناسم که تو سن ۳۰سالگی بعد از چندین سال دوری از درس شروع کردن و موفق شدن ،حتی یکیشون رتبه ۹۰۰شد با اینکه دو تا بچه هم داشت ...خلاصه بگم بهت  موفق شدن تو کنکور یا هر چیزی ،ربطی به سن نداره ،اگه اراده کنی هر چیزی ممکنه!و اینکه شاید فکر کنی تو سن بالا قبول شی و بری دانشگاه زشت باشه و...نه اصلا اینطوری نیست ،خیلیا هستن که حتی تو سن ۳۵.۴۰هم وارد دانشگاه میشن ...

بچه منم یک و نیم سالشه و بسیار هم شیطونه! تازه در اقدام بارداری هم هستم ناامید نباش

چجور وقت میکنین درس بخونین؟ 

دیپلم نظام جدید برا کنکور تجربی نیازه یا نه؟

2051