2703
2553
عنوان

یک سوال جدی

183 بازدید | 18 پست

یک سوال خیلی جدی اگر یک روز فرزند شما از شما سوال کنه مامان یا بابا چرا من رو بدنیا آوردین چه جوابی دارین, بهش چی میگین؟

اگر بگه من از شما بخاطر بدنیا آوردنم توی این دنیای پر از درد و رنج،توی این دنیای پر از غم و اندوه،توی این دنیای پر از تلخی،زشتی و بدی از شما راضی نیستم جوابتون چیه؟

جوابی ندارم

به خاطر همین بچه نمیارم

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

میگم شرمنده م 

فک نمیکردم این طوری میشه

الان تمام تلاشم رو میکنم حست بهتر شه

میبرمش مشاوره 

روانشناس

روان پزشک 

مسافرت

باشگاه

استخر 

کلاسهای فوق برنامه شاد و فان

کلاسهای هنری

2714

پدرمادرای ایرانی برای سرگرمی خودشون بچه‌تولید میکنن با کمترین شعور پدرمادز بودن و فقط هم توقع دارن

این بدترین نوع پدرمادر شدن هست

پدرمادر به بچه بدهکاره و دز قبالش مسئوله

ولی ایرانیا برعکس‌فکر میکنن

لایک نکن لایک نکن لایک نکن
پدرمادرای ایرانی برای سرگرمی خودشون بچه‌تولید میکنن با کمترین شعور پدرمادز بودن و فقط هم توقع دارن ...

راجع به اهداف پدر و مادر همه کشورا تحقیق کردی؟

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید

خواهر من 

اینجا باردار هستن ولی سوال میکنن شیرکاکایو خوردم بچه ام الان قهوه ای میشه 

یا گوجه سبز با هسته خوردم الان هسته میره تو شکم بچه ام ؟؟ 

به اون مقوله ها که گفتی نمیرسن 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
راجع به اهداف پدر و مادر همه کشورا تحقیق کردی؟

پدرمادرای ایرانی خودشون رو مالک فرزند میدونن

حق خودشون میدونن که بچه رو محدود کنن بزننش براش تعیین تکلیف کنن و حتی برای همسر بچه و نوه هم تعیین تکلیف کنن

این اوج حناقته

تازشم اکثرشون مغز ندارن و بدون رفاه مالی چند تا بچهدمیارن که این اوج خریته

لایک نکن لایک نکن لایک نکن

میگم همینی که هست😐

تلاشمو میکنم که بچم باعرضه و خود کفا باشه منتظر نباشه تا همه چی اوکی باشه و تشریف ببره زندگی کنه مگه برا ما اینکار کردن 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2706