2204

کوتاه تر یا هم قد؟

نظر بدید منطقی

تعداد رای : 22
نظرسنجی
اره چ اشکالی داره
1
4%
نه دوس ندارم
15
68%
بستگی به شخصیت ش داره
4
18%
این چیزا مال قدیما بود اخلاق مهمه
2
9%

عکس پروفایلم رو ببین😁 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از دستت ندادم، فقط یه مرحله میرم بالاتر😍 هر چی نزدیک تر میشم به قله تو خیالم می بینم باهاتم😊😘 من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی 💌وقتی خورشید رو میخوای، یه وقتایی رو بایدم بسوزی😔🌞

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
واقعا خوشحال میشم که ادمایی مث تو رو میبینم 🌹

🫂🫂🫂

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از دستت ندادم، فقط یه مرحله میرم بالاتر😍 هر چی نزدیک تر میشم به قله تو خیالم می بینم باهاتم😊😘 من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی 💌وقتی خورشید رو میخوای، یه وقتایی رو بایدم بسوزی😔🌞
2050

نه 

ممکنه ادم بدجنسی به نظر بیام ولی واقعا دوس ندارم

قصه اینجاست که شب بودو هوا ریخت بهم/من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم/نیمه شب بود خدا بود و من بی سیگار/لعنتی رفتنش اعصاب مرا ریخت بهم/بعد از آن زندگی آنقدر به من سخت گرفت/خانه از بعد همان ثانیه ها ریخت بهم 🎭چند وقتی نیستم پیام ندید تگ نکنید لایک نکنید  در حال حاضر توی تاریک ترین لحظه زندگیم نشستم و هیچ امیدی ندارم با حرف زدنم خوب نمیشم پس لطفا رگباری پیام ندید خصوصیم و تلگراممو سوراخ کردید♣ممنون
چرا؟ 

چون به دلم نمیشینن و تا آخر عمر حس کمبود خواهم کرد 

مثل آقایان که دختری رو میخوان که قیافه به دلشون بشینه 

منم تیپ و قد برام مهمه 

و این یه موضوع جدا از اخلاق هست 

الان دوستان نیان بگن اگه بداخلاق قد بلند باشه میخوای ؟ 

اخلاق کنار. قد و استایل کنار. 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
نه  ممکنه ادم بدجنسی به نظر بیام ولی واقعا دوس ندارم

نه چرا بدجنس 

منم این معیار رو دارم. 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

چون یک و شصتم خودم از خودم کوتاه تر میشه جزو کوتاه قامتان🥲😂چ شود ن من میخوام دو متر باشه کامل کنه من و نه عین پنگوئن شیم دوتایی😂😂🤌البته برا خودم میگم ها شاید قد بلند بودم اره

دانی که چرا دار مکافات شدیم؟نا کرده گنه چنین گرفتار شدیم؟؟ کشتیم خرد،دار زدیم دانش را ..در بند و اسیر صد خرافات شدیم♡:)
2051