2204
عنوان

رشته تجربی ⚘ اگه میشه بیاین🙏

216 بازدید | 34 پست

من آبجیم نهمه 

سال هفتم و هشتم درسش عالی بود 

یعنی اگه اونجوری پیش می‌رفت قطعا تجربی می‌آورد 

ولی الان درسش یکم افت کرده احتمال اینکه تجربی براش هاشور بخوره زیاده ،، خاستم بپرسم اگه تجربی نیاره هیچ راهی نیست که دوباره ازش امتحان بگیرن؟ حتی با پارتی هم نمیشه؟ 

خیلی حالش بده میگه کل تابستون درس میخونم فقط تجربی قبول شم 

اسمم نازی 🙂 ی دختر ۲۰ ساله ...کاربری قبلا دست آبجیم بوده اشتباه نگیرین🥲💔♥️

غیر انتفاعی بره بعد یه سال انتقالی بگیره به مدرسه دولتی

ARMY will stay with bangtan boys forever                  I'm an ARMY who love my  commanders                   1400/2/۱۵ روزیه که عضو ارتش بزرگ 💜BTS💜 شدم و افتخار میکنم که ARMY هستم 😌 و تا ابد ARMY میمونم🥰✊🏻😇                                             

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

منی ک نهمم ۲۰ بود معدلم رفتم تجربی افت کردم افت عجبب غریبی ها 

خیلی اذیت شدم ینی نظام اموزشی افتضاح برا این جور درسا نزار بره

اگه ی روزی عصبی یا ناراحت بودم کسی ازم دلخور شد حتما بفرماید ازتون عذر خواهی کنم🌼گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد.❤‍🩹
2050

اگه هفتم و هشتم خوب بوده سعی کنه برای نمونه تیزهوشان تلاش کنه 

این امتحان های نهایی خیلی آسونه و اینکه وقت داره با توجه به معدل خوب در دو سال قبل نمره ای بگیره که تجربی قبول بشه . چرا این چند روز امتحانات به خودش سخت نگیره؟! بابا می‌تونه بخدا 

من خودم تو ۶ ساعت شیمی نهایی که نصفش رو اصلا بلد نبودم ۲۰ گرفتم . ایشون هم تلاش کنه صددرصد می‌تونه 

بستگی به خود آدما داره عزیزم منم تجربی خوندم و میگم تجربی خیلی خوبه اگر خودت بخوای.

البته من علاقه ام نداشتم حرف شمادرسته ولی اخه الان بچه ها فکر میکنن چخبره تو تجربی همه رشته هاشم اشباح شده 

اگه ی روزی عصبی یا ناراحت بودم کسی ازم دلخور شد حتما بفرماید ازتون عذر خواهی کنم🌼گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد.❤‍🩹
چرا میتونه با مدرسه صحبت کنه شهریور بره آزمون بده تا جایی که میدونم ولی هنوزم وقت هست تازه امتحانا ش ...

ریاضی رو ۲۰ شده فقط علوم رو گند زده 😐

مطمئن هستین ؟🤭

ینی میشه باز آزمون بده 

الویت رو هم تجربی زده 

خداروشکر چ خوب 

اخه از استرس موهاش میریزه😑یه عالمه جوش زده رو صورتش نه غدا میخوره نه میخابه 

منی ک نهمم ۲۰ بود معدلم رفتم تجربی افت کردم افت عجبب غریبی ها  خیلی اذیت شدم ینی نظام اموزشی ا ...

وایییب منم ۲ سال پیش ک نهم بودم معدلم ۲۰ خالص شد برا ترم...اما چ فایده شدید افت کردم همکلاسیام میگن فک میکردیم هر کی افت کنه ب جز درویشی...انگیزه امو میگیرن ولس تنها امیدم ب تابستونه مث خر خواندم تا الان اوضاعم خیلی خوب شده ولییی هدفم کنکوره و بس

البته من علاقه ام نداشتم حرف شمادرسته ولی اخه الان بچه ها فکر میکنن چخبره تو تجربی همه رشته هاشم اشب ...

خب علاقه مهمه گلم باید با علاقه بری.

درسته حرفت ولی اکثرن‌نمیتونن فعلا برن چون کرونا اومده همه افت کردن

نه مطمئنم براش هاشور نمی خوره فقط شاید اولویت انتخاب رشتش « ب » باشه که مشکلی نیست ولی اگر هم هاشور ...

نامه یا چیزی لازم نیست ؟ 

همینطوری بگه ازم بازم آزمون بگیرید میگیرن؟

2051