2726
چشم آخه پسرم که تازه دنیا اومد اون کلا مامانم جمع کرد دیگ جفتشون درحد مرگ بهم وابستن ن خودش میاد ن ...

آخی 😍😍♥️من بودم پسرم و میدادم از دختر بیشتر خوشم میاد 

ولی اگ میتونی کم کم بیارش پیش خودت ماشاله ب مادرررر خدا حفظش کنه

دانی که چرا دار مکافات شدیم؟نا کرده گنه چنین گرفتار شدیم؟؟ کشتیم خرد،دار زدیم دانش را ..در بند و اسیر صد خرافات شدیم♡:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پاداش کدوم کار نیکت بوده🥲

چون۱۳سالگی عروس شدم خدا گفته خوب لااقل بزا تو این سن دادمش طعم خوشبختی هم بچشه😂😂

شوهرم طفلک انقد دو سال اول سر من سختی کشید بچه بودم آمادگی نداشتم طفلک اصن منو بزرگ کرد من هی میزدم میگفتم نمیخوامت هی میگفتم طلاقم بده از خونه ما برو بیرون و...طفلک جلو خانوادم مامانم کلی دعوام می‌کرد این حرفا نزن ب شوهرت اون بدبخت کلی بوسم می‌کرد دست پام جلو خانوادم ک اشکالی نداره فداسزش چیزی بش نگین🥺❤

دیگ خداروشکر خیلیییی خوب شدم😂💔

شیر خدا و رستم دستان و یه همچین شوهری آرزوست🥲💔😂همه دعا کیند همه مردا اینجوری باشن که همه زنا خوشبخت شن بلند بگو آمیییییین😂😐🤌

دانی که چرا دار مکافات شدیم؟نا کرده گنه چنین گرفتار شدیم؟؟ کشتیم خرد،دار زدیم دانش را ..در بند و اسیر صد خرافات شدیم♡:)
چون۱۳سالگی عروس شدم خدا گفته خوب لااقل بزا تو این سن دادمش طعم خوشبختی هم بچشه😂😂 شوهرم طفلک انقد ...

کاش منم زود شوهر میدادن😂😭

چون۱۳سالگی عروس شدم خدا گفته خوب لااقل بزا تو این سن دادمش طعم خوشبختی هم بچشه😂😂 شوهرم طفلک انقد ...

خدا را صد هزار مرتبه شکر که همه چی خوب شده و عالیه و برا خودتون خانمی شدین شایسته

چی متوجه نشدم یعنی شوهرت نمیزاره کار کنی؟

اره سرکار نمیزاره برم اصن خودش میگ من ک دارم میرم اضافه کارم برمیدارم ساعت۶صبح تا۱۱شب جون میکنم ک تو بچه ها چشتون دنبال فلان لباس فلان غذا نباشه تا الانم لنگ هیچی نبودین چرا بخوای بری سرکار ب چی نیاز داری مگه تو فقط هوا بچه هامون داشته باش🥲🤍

2706