2297

بزار

اگه ی روزی عصبی یا ناراحت بودم کسی ازم دلخور شد حتما بفرماید ازتون عذر خواهی کنم🌼گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد.❤‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهربون و گوگولی😍

اگه ی روزی عصبی یا ناراحت بودم کسی ازم دلخور شد حتما بفرماید ازتون عذر خواهی کنم🌼گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد.❤‍🩹
2306

چ خوشگل😀

بی ربطی تاپیکها به خاطر اینه کاربری دست سه نفره                تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                            من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!

به صورتت نمیخوره که مامان دو تا فسقلی باشی😁

اگه فکر می‌کنی سگ یک حیوون نجسه،اگه موافق کودک همسری هستی،اگه به دختر خانم های مجرد میگی ترشیده،اگه به خانم های شاغل میگی فرسوده و به خانم های خانه دار میگی بیکار،اگه فکر می‌کنی پسر زاییدن یعنی شاخ فیل شکستن اگه مهریه ی بالا رو نشونه افتخار می‌دونی، اگه آدم مخالف عقیدت رو کافر می‌دونی و هزاران اگه دیگه لطفا نه ریپلای کن نه تو تاپیکم شرکت کن،بوس😊   »»»۱۷۶ زندگی💔 یادمون نمیره 😏 «««
2050

ندیدیم که بابااه سریع برنیداری

دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2051