2297

عزیزم اگه صفر صفری برو پیش ی میکاپ آرتیست خوب بگو برات کلاس خودارایی بذاره 

میگه چ چیزایی بخری 

تینا صدام کن اینجوری راحت تره💛🥰😬                                                                         باهم مهربون باشیم دنیا دو روزه💚          
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306

من اصلا تاحالا خودم ارایش نکردم 

تا حالا هم فقط ۲ بار رفتم آرایشگاه ک اونم عقد  و مراسم آبجیم بود 

نچرال بهتره 

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤

ضدآفتاب لافارر رنگی با پنکیک مای

یه سایه معمولی و رژ گونه

و چند تا  رژ لب

با یه براش 

با ژل ابرو 

و ریمل اسنس

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
2050

اموزش که تو اینستا زیاد هست بستگی به خودت داره دنبال چی هستی ارایش روزانه میخای یه واسه مهمونی و بیرون

کی فکرشو می‌کرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا ندیدیمشون!    https://harfeto.timefriend.net/16540922712235

ریمل نمی زنم چون مژه هام قبلا از ریمل ریخته و دیگه توبه کردم😐🤣

خط چشمم ازین ماهی هاست 

ضد آفتابم کرم بیودرما کرم خوبیه 

رژ هم ازین رژایی که سبزه میزنم ( که حرارتیه و روی پوست صورتی میشه)

بالم

سرمه

ضد افتاب مای ۵۰ 

اسپری تثبیت ویتامین 30

جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم .......................................تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم😐✋🏻👩🏻‍🦱من‌بلدنیستم‌ازآدمامتنفربشم‌فقط یه‌روزصبح‌که‌ازخواب‌بیدارمیشم‌اون آدم‌دیگه‌برام‌هیچ‌اهمیتی‌نداره...🤏🏼↝ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
بچها ضدافتاب پیکسل استفاده کردین تا حالا؟؟؟

نه شنیدم خوبه 

امروز میخوام بخرم امتحانش کنم 

جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم .......................................تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم😐✋🏻👩🏻‍🦱من‌بلدنیستم‌ازآدمامتنفربشم‌فقط یه‌روزصبح‌که‌ازخواب‌بیدارمیشم‌اون آدم‌دیگه‌برام‌هیچ‌اهمیتی‌نداره...🤏🏼↝ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2051