2726
عنوان

خانما متاهل بیاید‌.

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 50 پست
نمیدونم.من ای دی مصرف میکنم یه هفته مونده به پری دیگ مصرف نمیکنم ورابطه هم دارم اماباردارنشدم هیچوقت

هعیییییی 

منم ده سال رابطه جلوگیری طبیعی داشتم دو روز مونده له پری با خوردن اورزانسی با اطمینان به عدم بارداری و اینکه دو روز فقط دو روز تا پری داشتم الان پنح ماهه باردارم 

هعی ی ی ی ی ی

چرا مطالعه نمیکنیم! همه چی سرچ میکنیم جز مواردی ک بهش نیاز داریم. کتتب تنظیم خانواده رو دانلود کن ب ...

ولی اونا یه چیز طوطی وار و حفظی گفته که چرخه رو یاد بگیریم 

در صورتی اصلا این طور نیست تخمک گذاری برای همه توی روز ۱۴ نیست 

تجربه بهتره 

یک روز بعد پاکی هم دیدم که بارداری رخ داده 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برنامه ای که تایم پریود تخمک گذاری رو بهت یاداوری میکنه

منم همچین برنامه ی دارم هیج وقت فرصت نکردم تنظیم کنم

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂
امکانش هست و احتمال بیشتر سمت دختر میره چون از تهمک گذاریت فاصله گرفته  الان دارم حوابتو میدم ...

متاسفانه بعًضی خانوم ها هم ازش دفاع میکردن

اینا بدتر حرص در میارن 

میگه بچه بود گول خورد😶

خاک تو سرشون

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
هعیییییی  منم ده سال رابطه جلوگیری طبیعی داشتم دو روز مونده له پری با خوردن اورزانسی با اطمینا ...

😑😑

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂
حالا هرچی یکبار برای همیشه اینکارو انجام بده دیگه هرگز نباید بترسه..

تو قاعدگی نامنظم که مثلا من دچارش هستم خیلی جواب نمیده 

چون نمیدونی کی پریود میشی 

من ایمپو رو دارم ولی دوره هام عجیب غریب هست و تخمک گذاری مشخص نمیشه 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
اره تاپیک قبلتو خوندم متوجه شدم انشالله بهترینا برات اتفاق میفته💚

اره شرایط روحیم خراب از طرفی مجدد میخام برم دانشگاه پاییز سرکار میرم

منم همچین برنامه ی دارم هیج وقت فرصت نکردم تنظیم کنم

الان وقت داری دیگه 

چیز خاصی نمیخواد تاریخ دوتا پریود قبلیتو وارد کن تمام

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
متاسفانه بعًضی خانوم ها هم ازش دفاع میکردن اینا بدتر حرص در میارن  میگه بچه بود گول خورد😶 خ ...

این خانومایی که تو میکی تا الان یا خیانت ندیدن که خدا به روز هیچ کس نیاره یا خودشون اینکاره ان  چون من به شخصه تو نسل امروز سادگی نسل پیش رو نمیبینم که بگم گول خورده !!!

الان وقت داری دیگه  چیز خاصی نمیخواد تاریخ دوتا پریود قبلیتو وارد کن تمام

چشم حتما💜

ولی اونا یه چیز طوطی وار و حفظی گفته که چرخه رو یاد بگیریم  در صورتی اصلا این طور نیست تخمک گذ ...

منم برای مثال گفتم. معلومه ک برای همه یکسان نیست. هر خانمی ک مطالعه داشته باشه و نسبت ب بدنش آگاهی داشته باشه بعد ی مدت دستش میاد..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706