2410
2553
عنوان

خانما متاهل بیاید‌.

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 50 پست
چرا مطالعه نمیکنیم! همه چی سرچ میکنیم جز مواردی ک بهش نیاز داریم. کتتب تنظیم خانواده رو دانلود کن ب ...

راه اسونترش اینه که ایمپو نصب کنه 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

امکانش هست و احتمال بیشتر سمت دختر میره چون از تهمک گذاریت فاصله گرفته 

الان دارم حوابتو میدم دارم میترکم دختره تاپیک گذاشته با متاهل دوست بودم لو رفتم خدایا کاش این مدل زنا که با مرد متاهل دوست میشن و اون مرد متاهل خیانت مارو با هم از روی زمین بر میداشتی 

اسی ببخشید دارم میترکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا مطالعه نمیکنیم! همه چی سرچ میکنیم جز مواردی ک بهش نیاز داریم. کتتب تنظیم خانواده رو دانلود کن ب ...

من مطالعه داشتم دربارهرسیکل پریودی و بازه تخمک گذاری الان کاری ک شده نمیتونم ب عقب برگردونم گفتم دم پریودی چیزی نمیشه یا احتمالش کمه

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂
2456
امکانش هست و احتمال بیشتر سمت دختر میره چون از تهمک گذاریت فاصله گرفته  الان دارم حوابتو میدم ...

یا خدا ن😂💔استرس گرفتم 

اره خوندم خیر نبینن الهی زن و مردا خراب

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂
راه اسونترش اینه که ایمپو نصب کنه 

حالا هرچی

یکبار برای همیشه اینکارو انجام بده دیگه هرگز نباید بترسه..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2714
اسمشو چی می ذاری☺🙃

پناه😂🦦

توکل بخدا زوش حساب نمیشه ها اگه بچه نمیخای سفت و سخت جلوگیری کن

مبدونی بین خاستن و نخاستنم

ایمپو چیه عزیزم توضیخ میدی منم بدونم

برنامه ای که تایم پریود تخمک گذاری رو بهت یاداوری میکنه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
عقب انداختی؟

میگم باید ۵یا۶روز دیگ پری بشم

من مطالعه داشتم دربارهرسیکل پریودی و بازه تخمک گذاری الان کاری ک شده نمیتونم ب عقب برگردونم گفتم دم ...

اگه پریودت منظمه و تخمک گذاریت دستته ک کی هست نگرانی نباید داشته بلشی

مثلا کسی ک سیکل منظم ۲۸داره میدونه ۱۴ ام تخمک گذاریه و دو روز قبل و بعدشم احتیاط میکنه و میدونه ی هفته قبل پریود امکانش خیلییی کمه...

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706