2204
عنوان

چی به مادرشوهرم بگم

452 بازدید | 19 پست

مادرشوهرم مدام با اون جاریم و بچش و دخترودامادشه.بیرون میرن گردش میرن بهشون میگه بیاییدخونم.الان دوسالی هست ما از جمعشون حذف شدیم.عیدی مناسبتی چییی بشه دعوتمون کنه.توقع داره فقط بریم سر بزنیم.درصورتی که اونارا دعوت میکنه و دلشم میخواد که برند خونش.دیر به دیر زنگ میزنه کجااااییید نیستید نمیایید سر بزنید منم لال میشم یعنی زبون ندارم بگم تو که با اونا خوشی یا وقتی اونارو جمع میکنی خب یه کلام هم به ما بگو.اگه زنگ زد چی بگم؟

یه چیز دیگه که حتی پسرشونم نبینند مهم نیس براش.چشم دیدن هیچ کدوممون را ندارخ فقط بخاطر اینکه شوهرم وضعش ازاون دوتا بچه هاش بهتره

حالا یه چیز بگید که وقتی گفت کم پیدایید و نمیایید من جواب بدم.خونشون یه خیابون فاصلس ولی وقتی اوناجمعند یه زنگ نمیزنه که توهم بچتو بردار بیار

منم مثل شما هستم ولی اصلا برام مهم نیست........خیلی هم خوشحالم

خب اخه همیشه تو حرفاش میگه اره تو نیستی نمیای سر بزنی درصورتی که اصلا دلش نمیخواد تو جمعشون باشم

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

شاید تو خودت انقدر نرفتی که اینجوری شده.... فک میکنن باهاشون حال نمیکنی. شاید اونا بیشتر زنگ میزنن و علاقه خودشون به حضور در جمع رو بیشتر بروز میدن. اینکه میگی زنگ میزنه میگی کجایین خبری ازتون نیس... خب زنگ بزن که خبری ازتون باشه ببین بهتر نمیشه اوضاع؟ 

2306

هییییچ 

فقط احترام بگذار

گله کردن سطح خودتون رو پایین میاره

اگر دوست داشته با به های دیگه اش بیشتر وقت بگذاره، شوهرتون که فرزندش هست باید گله کنه نه شما

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
خیلی دلم میخواست همیشه جوابشونو بدم ولی چی بگم که بی زبونم.من خودم دختر یکی بودم.برادرم هم ۸ماهه فوت ...

خدارحمت کنه برادرت ولی من به خانواده همسرم فقط به این دلیل که خااااااااااانواده همسرم هستن حترام میزارم و بس توقعی هم ندارم چون همیشه ما بودیم که بهشونمحبت کردیم از طرف اونا چیز خاصی ندیدیم......

شاید تو خودت انقدر نرفتی که اینجوری شده.... فک میکنن باهاشون حال نمیکنی. شاید اونا بیشتر زنگ میزنن و ...

عزیزم انقدر شوهرم بهشون گفته فرق نزارید کم محلی نکنید.ولی ازوقتی تو این دو سه سال جاری دار شدم منو کلا گذاشتن کنار فقط چسبیدن به اون.خب اونا میرن درخونش برش میدارن میارن خونش گردش ببرن.من یه خیابون فاصلس حتی تادم در خونمون نمیان یه سر به نوشون بزنند

خب اخه همیشه تو حرفاش میگه اره تو نیستی نمیای سر بزنی درصورتی که اصلا دلش نمیخواد تو جمعشون باشم

بگه........یه باردیگه که گفت بگو خواستیم بیاییم شما نبودین یا نشد گله نکن........نقطه ضعف نده دستش

2050
هییییچ  فقط احترام بگذار گله کردن سطح خودتون رو پایین میاره اگر دوست داشته با به های دیگه اش ...

بله محبت زوری نمیشه.واتفاقا بارها شوهرم بهشون گوش زد کرده واون خوشحالتر به رفتارش ادامه داده

از کجا می دونی اونا رو دعوت می کنه؟ شاید اونا خودشون دور هم جمع میشن

شما هم برید خب

آرم که خونه مادرشوهر منتظر دعوت نمی مونه هر وقت دلش خواست زنگ می رنه میره

دو روز دنیا رو درگیر این‌ حرفا نباش حال خودت بد میشه فقط

از کجا می دونی اونا رو دعوت می کنه؟ شاید اونا خودشون دور هم جمع میشن شما هم برید خب آرم که خونه ما ...

عزیزم جاریم بهم میگه.مثلا بچه من وخودم مریض بودیم شوهرم بهش گفت یه زنگ نزد سراغ بگیره درصورتی که بچه اون که بعدش مریض شد سراغ گرفت چندبار دم خونش رفت.

ما از خودش گرفتیم مریضی رو براش شوربا درست کردم حتی و به شوهرم گفت بیا ببرم دکتر.کلا ما اگه کاری داشته باشند میان سراغمون.یبار بیرون بچمو دیدن گفت میخوام بیام باهاتون بردنش اصلا به من نگفتن توهم بیا.دخترم گفت زنمو هم بهش گفتن اومد 

عزیزم جاریم بهم میگه.مثلا بچه من وخودم مریض بودیم شوهرم بهش گفت یه زنگ نزد سراغ بگیره درصورتی که بچه ...

هممون خانومیم و می دونیم این حرفا تا آخر دنیا هست اگه بخواهیم بهش فکر کنیم تا ابد باید به چرندیات فکر کنیم

حیف آرامش آدم و حیف لحظه های عمر

عمرتو صرف گله و ناراحتی نکن خودمم این جوری میشم گاهی وقتا ولی سعی می کنم زود به خودم بیام

چه بهتر که نمیان و نمیبینیشون چه نعمتی بزرگتر از این دختر بیکاری من از دسشون مریض شدم 

وقتی گله کرد بگو آره راست میگین راه شما دوره یه سر بزنید به پسر و عروستون فقط که نباید یه طرفه باشه 

گناه من سادگی بود .

خب بهتررررررر.بشین سر خونه‌زندگیت بدون آقابالاسر.حوصله داریا

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
بله محبت زوری نمیشه.واتفاقا بارها شوهرم بهشون گوش زد کرده واون خوشحالتر به رفتارش ادامه داده

دیوانه ای 

من راضیم سال ب شال قیافه ی نحس مادرشوهرم نبیننم

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
2051