2726
عنوان

عقدم دارم جدا میشم میشه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو عقدنامه رو نگاه کن ببین مهریه عندالمطالبه هست یا عندالاستطاعه؟

اگر همسرت ملکی داره که بالای ۱۵۰۰۰۰۰میارزه مابقی به شما تعلق میگیره واگر ماشینی داره که .ماشین کار نباشه میتونی بگیری منظورم اسنپ یا وانت نباشه

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
عکس رابطه 

وکیل بگیر حساب کتاب شده جلو برو مشکلی پیش نیاد

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم

اسی نباید درخواست طلاق میدادی باید مهریه تو می ذاشتی اجرا .چون اگه درخواست طلاق از طرف زن باشه مهریه کامل تعلق نمیگیره 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

برو درخواست طلاقت رو پس بگیر چون از طرف توئه  گرفتن مهریه سخت میشه

مهریه تو بزار اجرا مهریه تو که گرفتی درخواست طلاق بده 

دیوونه کجا داره جز در خونه ی حسین❤                                         هر حاجتی داری الهی بگیری/الهی حرم رو ندیده نمیری/        بخدا روضه ی ارباب جای عبد روسیاهه🖤اگه روسیاهی رو کن اینجا بهترین پناهه❤توی سختی ها و تو نا امیدی بگو حسین/اگه آخرِخط دیگه رسیدی بگو حسین🖤بین این همه زشتی و پلیدی بگو حسین❤اگه از همه ی دنیا بریدی بگو حسین🖤بی نیازِ غیر بشی بگو حسین❤عاقبت بخیر بشی بگو حسین❤

اول یه وکیل خوب بگیر همینجوری بری جلو بهت هیچ اهمیتی نمیدن وکیل نداشته باشی دستی دستی باید پول هم به طرفت بدی تا ولت کنه

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2706