2737
2734
عنوان

دوستم همه خوراکیامو سرکار میخوره🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 62 پست
رک باش حقت خورده نشه  چند بار تعارف نکن  اگه گفت تعارف میکردی و ... بگو عزیزم بابت اینا ...

اصلا تعجب میکنم من ۴ ماهه هرروز اینو میبینم یبار با خودش حتی ی شوکولات نیاورده. ی همکار دیگمم هست اون خیلی پرروعه چند برابر ی تعارف بزنی میاد همه رو میخوره یبار دیدم رفته از تو یخچال هایپم و برداشته خورده😐ولی خودش چیزی میاره عمرا تعارف بزنه منم دیگه تصمیم‌گرفتم اصلا بهش تعارف نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که انقدر پرو توام اصلا تعارف نزن،مردم چقدر رو دارن😑😑😑😑😑

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
حالا که انقدر پرو توام اصلا تعارف نزن،مردم چقدر رو دارن😑😑😑😑😑

میگم تعارفم نمیزنم چیزیو جلوش باز کنم ناراحت میشه میگه ی تعارف میزدی اگرم چیپس و پفک باشه ک بدون اجازه میاد برمیداره میخوره😐

2728
میگم تعارفم نمیزنم چیزیو جلوش باز کنم ناراحت میشه میگه ی تعارف میزدی اگرم چیپس و پفک باشه ک بدون اجا ...

وای خدایا چقدر رو داره 😑😑😑😑😑

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 

ببخشید اسی ولی خندم گرفت .   همکارات منو میخوان . یه پیتزای گنده بخرم بشین جلوشون بخورم اگر اومدن شریک شن بگم شرمنده گشنمه . میخوای با کارتت سفارش بدم برات   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738
ببخشید اسی ولی خندم گرفت .   همکارات منو میخوان . یه پیتزای گنده بخرم بشین جلوشون بخورم اگر ا ...

وای کاش منم مثل تو رک بودم بخدا خیلی دوس دارم اینو بگم بهشون روم نمیشه😅🤦‍♀️

اسی تو خونه صبحانه کامل بخور یه مدت چیزی نبر اونجا این آدم‌که من میشناسم طبق تعریفات  فکر نکنم ...

راس میگی صبحانه رو از این ب بعد خونه میخورم ولی خوراکیو چیکار کنم در طول کار چون همشو باید باهاش نصف کنم وگرنه ناراحت میشه خانوم😐

2706