2726

عزیزم زیارتت قبول التماس دعا خیلی حالم بده 🥺🖤🙏🙏🙏

گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمرشکوفه  است شاید فردایی باشد ما نباشیم شاید باشیم و عزیزی نباشد قدر هم را بدانیم...                                     ‌‌‌      لطفا برای دل شکستم مهربونا یک صلوات هدیم کنید     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

امتحان امروزم و امتحان ریاضی چهارشنبم ۲۰ شع

ممنونم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

التماس دعا فراوووووووووون

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

میشه عزیزم منو دعا کنی امروز یک امتحان مهم دارم :)♥

(اشکال نداره اگه گاهی حالت بَد میشه و گاهی ابرهای آسمونت میبارن )(اشکال نداره اگه گاهی خسته‌ای و حوصله انجام کاری رو نداری)،(اشکال نداره اگه گاهی فکرای تاریک میریزن توی سرت و باهات حرف میزنن)،[اما یادت باشه یه تایم محدودی رو براش بزاری و باز برگردی به روال سابقت..!✨]
2706