2297

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

التماس دعا برا خودم و خانوادم و امضام 

و شفای یکی از بچه های آشناهامون

قصه اینجاست که شب بودو هوا ریخت بهم/من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم/نیمه شب بود خدا بود و من بی سیگار/لعنتی رفتنش اعصاب مرا ریخت بهم/بعد از آن زندگی آنقدر به من سخت گرفت/خانه از بعد همان ثانیه ها ریخت بهم 🎭چند وقتی نیستم پیام ندید تگ نکنید لایک نکنید  در حال حاضر توی تاریک ترین لحظه زندگیم نشستم و هیچ امیدی ندارم با حرف زدنم خوب نمیشم پس لطفا رگباری پیام ندید خصوصیم و تلگراممو سوراخ کردید♣ممنون

آقاجون چرا خدا انقد جلو پام سنگ میندازه؟؟دوستم نداره؟

چرا انقد باید حسرت گذشته رو بخورم 

امام رضا میگن تو مهربونی 

مهربونی تو نشونم بده 

آقا من ب اون درجه ای ک خدا میخاسته رسیدم پشیمونم بگو هوامو داشته باشه از این ب بعد

میشه برام ی صلوات بفرستین❤❤❤❤❤
2306

زیارت قبول ان‌شاءالله

اسمم مبینا 

لطفا اول برای تعجیل در فرج آقا بعد عاقبت بخیری و موفقیتم دعا کن 💙🙏

میشه برای تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستی لطفا 🥺❤ الحمدلله الذی خلق الحسین(  ع )😍

امام مهربونم توروقسم میدم به جوادت نذارهیییییچ زنی هییییچ زنی درحسرت بچه بمونه

به منم یه نگاهی کن و واسطه شو خدامنم لایق مادرشدن بدونه

به زودی منم مامان میشم😍
2050
خواهش میکنم برام دعا کن که شوهرم سربراه بشه ازت خواهش میکنم خیلی گرفتارم😭😭😭

دست گلت دردنکنه تشکر😔😔

بیشتر روزهای من غم بوده تا شادی ناشکری نمیکنم ولی خدای مهربون از این به بعدش دیگه خوب باشه دیگه غم نبینم. دیگه مشکل نداشته باشم تا الان هرچی بوده صبرکردم پس دستمم رارها نکن چون من حزتوکسی روندارم ای مهربانم خدای من😔😔
چشمت بی بلا عزیزم امتحانشو عالی داده منم انشالله عمری باشه ۱۳مشهدم حتما دعاگوتون هستم

قربونت❤️

توازهمه طرف باخدااحاطه شدی پس تنهانیستی☘️https://harfeto.timefriend.net/16519608984636
2051