2297

عزیزم❤❤❤

لطفا میشه برام دعا کنید امتحاناتمو خوب بدم؟ بدون استرس😕❤🌹

#آبادان_تسلیت🖤چو ایران نباشد تن من مباد❤🇮🇷لطفا باهم مهربون باشیم😶 پ ن:انسان جایزالخطاست😉مولانا💙میگه: دانی که چرا دار مکافات شدیم؟!/ناکَرده گُنَه چنین مجازات شدیم؟!/کشتیم خِرَد،دار زدیم دانش را/در بند و اسیر صد خرافات شدیم...🪄وقتی خودمون به خودمون احترام نذاریم کس دیگه ای هم بهمون احترام نمیذاره😉 پس لطفا به خودت احترام بذار 😘چشمانت مانند غزلی ست که مولانا سروده باشد و شجریان بخواند♡

خوشابه سعادتتون

التماس دعا

قسمتی از وصیت نامه تکان دهنده شهید امیر حاج امینی :  اگر به واسطه خونم حقی بر گردن دیگران داشته باشم، به خدای کعبه قسم از مردان بی غیرت و زنان بی حیا نمیگذرم..... 👈خدایا شکرت ازاینکه بین این همه کشور تو ایران به دنیا اومدم ، شکر بابت اینکه در بین هزار مذهب و فرقه شیعه امیرالمومنین شدم . شکر که درطرف درست تاریخ ایستاده ام ✌ یاالله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبّت قلبی علی دینک ..... پایان راه به حول و قوه الهی روشن خواهد بود ❤......  دو نفرو هیچوقت نمی بخشم :  اونی که پشت سرم حرف زد  ، اونی که حرفشو باور کرد.... ⁩‌⁩.... ۲۰ : ۱ .... یادمان نمی رود ... 💔  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2306
عزیزم❤❤❤ لطفا میشه برام دعا کنید امتحاناتمو خوب بدم؟ بدون استرس😕❤🌹

حتماعزیزم 

توازهمه طرف باخدااحاطه شدی پس تنهانیستی☘️https://harfeto.timefriend.net/16519608984636
2050

یا امام رضاااا مرسیییی که حاجتمو دادی😭😭😭😭😭 الهی دورت بگردم فقط بطلب بیام پابوست ♥️♥️♥️هدیه ای که خدا بهم داده رو بیمه خودت کردم 😍❤️🥹

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری چهارمم هس 😐

عزیزم زیارتت قبول التماس دعا خیلی حالم بده 🥺🖤🙏🙏🙏

گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمرشکوفه  است شاید فردایی باشد ما نباشیم شاید باشیم و عزیزی نباشد قدر هم را بدانیم...                                     ‌‌‌      لطفا برای دل شکستم مهربونا یک صلوات هدیم کنید     

خواهش میکنم برام دعا کن که شوهرم سربراه بشه ازت خواهش میکنم خیلی گرفتارم😭😭😭

بیشتر روزهای من غم بوده تا شادی ناشکری نمیکنم ولی خدای مهربون از این به بعدش دیگه خوب باشه دیگه غم نبینم. دیگه مشکل نداشته باشم تا الان هرچی بوده صبرکردم پس دستمم رارها نکن چون من حزتوکسی روندارم ای مهربانم خدای من😔😔
2051