2726
عنوان

پویش یک قدم برای امام زمان.... خیلی وقتتون رو نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 23 پست

14 صلوات

یک مرتبه دعای فرج

برای ظهور و حاجت روایی همه

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=238314931]@دختر_پاییزم۲۴   @آفتاب_97   @نقاشباشی   @یه،آدم،زنده   @کیکاپ ...[/QUOTEسسهم 

سلام عزیزم سهم من ۵ صلوات

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
2728
@حوراءءءءء   @مامان،مهدیار   @ایبای   @ثناخاتون   @قوسیاه   ...

سلام گلم 

سه توحید 

دعای فرج و دعای سلامتی امام زمان 

۱۴ صلوات 

امام زمان دعاگوتون باشه 🤲💙🤲

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
@_85elii   @sara1380515   @zahraayat   @leylaa132   @nazanin1382 ...

صلوات و دعای فرج خوانده شد

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم