2737
2739

از کجا خبر ریز جزییات زندگیتون به گوششون میرسه ؟ اون مسیر رو محدود و مسدودش کنید

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
از کجا خبر ریز جزییات زندگیتون به گوششون میرسه ؟ اون مسیر رو محدود و مسدودش کنید

مثلا میریم خونه برادرش اونا میگن یا توقع بی جا مثلادچرا مدام بما زنگ نمیزنی چرا برامون خرید نمیکنی

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از وقتتون عزیزم... من همش وقتی میرن بشوهرم میگم ک چرا اینارو گفتن میترسم ک‌تو اینجوری بشی زند ...

همش به شخصیت شوهرت بستگی داره پس تمرکزتو بذار رو تربیت شوهرت. بنظر نمیاد شوهرت گوشی باشه و راحت تحت تاثیر حرفا قرار بگیره اما اون مثالایی که گفتمو بوقتش بزن اما طوری نباشه که شوهرت حس کنه داری مقایسش میکنی

مثلا میریم خونه برادرش اونا میگن یا توقع بی جا مثلادچرا مدام بما زنگ نمیزنی چرا برامون خرید نمیکنی

چه سخت ...

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2728