2726

خیلی خلاصه بگم خواهرشوهرم هرموقع ک‌میاد خونمون از در ک‌میاد تا لحظه ای ک بره مدام بهش میگه به برادرات زنگ‌میزنی؟ چرا رفتی اونجا بما نگقتی چرا رفتی تفریح بلد نبودی زنگ‌ما بزنی؟ما انقد ناراحت شدیم ..چرا زنگ  زدیم گفتیم برو برامون فلان چیزو بخر گفتی پول ندارم ما انقد ناراحت شدیم ک نرفتی.. بشدتم لج بازن اصلا نمیخام جلوشون واکنش نشون بدم اما با این رفتاراشون شوهرمو پر میکنن ک شوهرم سری بعد اینکارارو کنه بنظرتون چکار کنم

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

اَه چه مداخله‌گر‌.به اون چه ک ب داداشت زنگ میزنی یا نمیزنی

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
اَه چه مداخله‌گر‌.به اون چه ک ب داداشت زنگ میزنی یا نمیزنی

تو هرچیزی اینجوریه

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خانواده شوهر منم اینجورین،شوهرت نباید واسش مهم باشه،من اوایل حرص میخوردم،اما الان حرفاشون عین وز وز مگسه واسمون،کار خودمونو انجام میدیم😄

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

منم یکی این مدلی داشتم...قبل از اینکه گله کنه خودم گله میکردم..یا میگفتم ببین فلانی چقدر بیکاره ک اینطور گله میکنه...الان خیلی کم یا اصلاا گله نمیکنه...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
خانواده شوهر منم اینجورین،شوهرت نباید واسش مهم باشه،من اوایل حرص میخوردم،اما الان حرفاشون عین وز وز ...

چی بشوهرا گفتی ک فهمید

یکبار شوهرم گفت ما رفتم فلان جا خیلی قشنگ و با حال بود خواهرشوهرم جلو خانواده ام چنان داد زد و آبروم رو برد که میمردین به ما هم‌میگفتین بیاییم. اگه یه پارک ساده هم بریم تا چند ماه قهر میکنه. 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
چی بشوهرا گفتی ک فهمید

من با شوهرمو خانوادش کلی داستان داشتم،شوهرم تک پسر و بشدت وابسته بود،خون دل خوردم تا تونستم درستش کنم،ولی درکل حرفم این بود که چطور اونا مستقل زندگی میکنن و تصمیم میگیرن ماهم باید مثل خودشون باشیم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بهترین کار اینه بعداز رفتنشون با شوهرت صحبت کنی بگی خیلی نگرانی تحت تاثیر حرفاشون قرار بگیره. و همیشه همیشه بهش بگی که زن و شوهرایی خوشبختن که اولویتشون همدیگه باشن و رو دل هم رفتار کنن نه باب میل بقیه. تو فامیل و دوست و اشنا افرادی که شوهرت ازشون حساب میبره رو واسش مثال بزن (بموقع اش البته) و بگو مثلا فلانی اونروز این رفتارو کرد مثلا با خانومش مشورت کرد یا کلا هر چیزی که خودت دوست داری شوهرتو تربیت کنی مطابق اون رو بگو و بگو چقد قشنگ بود بنظرم چقدر رفتاراشون عاشقانه و معقولانست دقیقا عین رفتارای تو. چقد خوشحالم که تو هم بامن مشورت میکنی ( حتی اگه نمیکنه). یا افرادی که از دوستان طلاق گرفتن یا زندگی بدی دارن رو مثال بزن ( به موقعش) و بگو چقد رفتارای این دوتا نپخته و بچگانست چقد بده که نمیفهمن نباید باب میل بقیه رفتار کنن جقد بده که به بقیه اجازه میدن واسشون تصمیم بگیرن اصلا انگار هنوز وقت ازدواج این دوتا نبوده. بعدش بگو چققققد خوشحالم که تو 

پخته و منطقی هستی و هیچوقت تحت تاثیر بقیه قرار نمیگیری و نمیخوای انتظارات بقیه رو از خودت براورده کنی اونقدر باهوش و عاقل هستی که میفهمی و میتونی تشخیص بدی خیلیا حتی از فامیلمون هدفشون از حرفایی که بهت میزنن اینه که تو رو تحت کنترل خودشون دربیارن و ازت سواستفاده کنن. واقعا هزاران بار خداروشکر میکنم که شوهر عاقل و فهمیده ای مث تو دارم که اینقد ادم شناسه و اجازه نمیده بقیه با حرفا و انتظاراتشون زندگی مونو خراب کنن

بعد از تربیت همسر سعی کن ارتباطتو با اینجور افراد مث خواهرشوهرت کمتر کنی

بهترین کار اینه بعداز رفتنشون با شوهرت صحبت کنی بگی خیلی نگرانی تحت تاثیر حرفاشون قرار بگیره. و همیش ...

ممنون از وقتتون عزیزم...

من همش وقتی میرن بشوهرم میگم ک چرا اینارو گفتن میترسم ک‌تو اینجوری بشی زندگیمون خراب بشه اونم میگه دیوونه ای؟ولش کن🤐کلا خیلی کم حرفه ولی من خیلی میترسم

یکبار شوهرم گفت ما رفتم فلان جا خیلی قشنگ و با حال بود خواهرشوهرم جلو خانواده ام چنان داد زد و ...

شوهرت چکار میکنه

من با شوهرمو خانوادش کلی داستان داشتم،شوهرم تک پسر و بشدت وابسته بود،خون دل خوردم تا تونستم درستش کن ...

منم همش وقتی اونا میرن بشوهرم میگم صحبت میکنم اما تا جمله دومم تموم نشده میگه وای ول کن دیوونه ای ب چه چیزا فکر میکنی🤐

2706