2703
2553
عنوان

کولیت روده ی کوک

745 بازدید | 13 پست

سلام خانوما خوبین

دختر من الان سه هفته هست که اسهالش خوب نمیشه ولی تو مدفوعش خون هم نیست 

بردمیش دکتر گفت کولیته البته فقط با یه معاینه ی ساده این تشخیصو داد بدون آزمایش و این چیزا 

کسی هست که خدایی نکرده بچه ش کولیت روده داشته باشه؟؟علائمش چیه ؟خطرناکه واسه بچه؟؟من خیلی نگرانم کارم شده فقط گریه گریه گریه

سلان عزیزم به چه علت اسهال شده 

نمیشه که درمان نشه حتی اگه به دنبال اسهال عدم تحمل لاکتوز گرفته باشه با شیرخشک بدون لاکتوز قطره پروبیوتیک و قطره لاکتاز باید درمان بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلان عزیزم به چه علت اسهال شده  نمیشه که درمان نشه حتی اگه به دنبال اسهال عدم تحمل لاکتوز گرفت ...

هرچی دکتر بردیم فقط پودر کیدی لاکت نوشتن هیچ کدومم تشخیص ندادن علتش چیه 

چندروز پیش هم بردیم به یه دکتر دیگه که اونم گفت کولیته 

آخه الان ۸ ماهشه از سه ماهگیش شیر خودمو نخورد شیرخشک دادیم بهش اگه از شیرخشکش باشه که باید همون موقع هم اینطوری میشد

گیج شدم اصلا نمیدونم چیکار کنم 

2720
کولیک روده هم به دنبال یه مسئله پیش میاد پس حتی اگه آلرژی هم باشه باید درمان بشه تاخدای نکرده سو جذب ...

کولیک با کولیت فرق دارن فک کنم🤔آخه اگه کولیک بود که حل میشد ولی میگن کولیت درمان قطعی نداره😭😭😭😭😭😭😭😭

کولیت که ما بزرگترا هم میگیریم در اثر به هم خوردن فلور روده به وجود میاد .یا اسهال یا یبوست 

اول به نظرم یه آزمایش مدفوع بدید که تایید کنه سالمه 

بیماری سلیاک هم باعث اسهال میشه که خدا نکنه اون باشه ولی شاید به یه چیزی از غذاش حساسیت پیدا کرده ۸ماهشه چیزی مثل فرنی یا غذای خودتون بهش نمیدید؟ چه می‌دونم یه تیکه نون بدید یا هرچیزی که حساسیت بیاره

اگه کولیته که باید با پروبیوتیک درمان شه 

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
کولیت که ما بزرگترا هم میگیریم در اثر به هم خوردن فلور روده به وجود میاد .یا اسهال یا یبوست  ا ...

غذاهایی که بهشون شک کردم که شاید حساسیت ایجاد کردن رو دیگه نمیدم خداکنه خوب بشه 

میگن کولیت جلوی رشد طبیعی بچه رو میگیره و آخر سرهم که نیاز پیدا میکنه به عمل جراحی😭

شما میدونین علائم کولیت چیه؟؟

آره مر مر جون خودمم تصمیم گرفتم آزمایش بدیم خداکنه کولیت نباش

کولیت که ما بزرگترا هم میگیریم در اثر به هم خوردن فلور روده به وجود میاد .یا اسهال یا یبوست  ا ...

یعنی کولیت درمان میشه؟؟شما دیدین کودکی که با پروبیوتیک درمان شده باشه؟؟

من خیلی نگرانم😔انقدر گریه کردم چشام باز نمیشه

2714
غذاهایی که بهشون شک کردم که شاید حساسیت ایجاد کردن رو دیگه نمیدم خداکنه خوب بشه  میگن کولیت جل ...

عزیزم پروبیوتیک بخوره خوب میشه 

والا ما آدم بزرگا هم میگیریم 

به نظرم شیر خشکشم عوض کن 

اون کولیت خونی که عمل میکنن قسمت زخم شده رو برمیدارن 

این کولیت به اسم عصبی معروفه .اما اصلش اینه که فلور روده بهم خورده .حالا یا میکروب به هم زده یا سرماخورده انقد بهش آنتی بیوتیک زدن بهم خورده یا هم غذاش بهم زده 

اصلا نگران نباش .با قرص کنترل میشه بزرگتر هم شد انشالله درمان میشه 

علائم کولیت تو بزرگسالان اینه در اثر استرس یا عصبانیت دل پیچه میگیرن و اسهال میشن تا چند روز مثلا .دوباره خوب میشن استرس بعدی دوباره اسهال میشن 

البته برعکسش هم هست یبوست 

من یه مدت داشتم اما غذامو درست کردم کمتر سردیجات خوردم الان خداروشکر خیلی خوبم دیگه اسهال نیستم

یعنی کولیت درمان میشه؟؟شما دیدین کودکی که با پروبیوتیک درمان شده باشه؟؟ من خیلی نگرانم😔انقدر گریه ...

من کودک ندیدم اما بزرگسال دیدم 

یه هفته کلا تغییر بده غذاشو 

شکمشم با روغن زیتون که طبعش گرمه گرم نگه دار 

اینا تجربه من از آدم بزرگ ساله 

این بچه الان غم و غصه ای نداره که بگیم در اثر اونه .همون فلور بهم خورده 

مثلا شاید سپردی به کسی اونم اومده یه قاشق ماست گذاشته دهنش 

یه چیزی ضرر کرده 

وقتی بچه اسهال میشه ممکنه عدم تحمل لاکتوز بگیره وارتباطی بااین نداره که قبلا میخورده اون شیرو ختی به شیر مادر 

اگه ت رانی حضوری اگه نه تلفنی از طریق سامانه رسا با دکتر بهروز مقدادی تماس بگیر درمان قطعی میگن

واینکه جوابمو ندادید اگه بدون دلیل اسهاله وتب واستفراق نداره تو این سن قطعا به چیری آلرژی داره 

وقتی بچه اسهال میشه ممکنه عدم تحمل لاکتوز بگیره وارتباطی بااین نداره که قبلا میخورده اون شیرو ختی به ...

عزیزم تب و استفراغ نداره فقط اسهال

عزیزم تهران نیستم ولی حتما تماس میگیرم خیلی ممنون بابت راهنماییت😘😘