2733
2734

سلام آقای ......خوب هستین روزتون بخیر 

......هستم

پیامم بابت اون فرمیه ک برا ..... پر کردم 

من ب این کار خیلی نیاز دارم ممنون میشم اگه نیرو میخواین ب من اطلاع بدین 

اگه بده رسمیشو برام بنویسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زنگ‌بزن.پیام خوب نی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

اون قسمتی که نوشتی خیلی نیاز دارم... باهاش موافق نیستم، ولی فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه به جاش بنویسی

ممکنه این قسمت از پیامت باعث بشه، طرف توقعاتش بره بالا و با خودش بگه فلانی چون نیاز داره، هر چی بگم گوش میده. منظورم صرفاً درخواست‌های بد نیستا.... کلی دارم میگم... مثلاً توقع بیش از اندازه در کار داشته باشه، یا کارهای خارج از وظیفه‌ت بهت محول کنه و بهت فشار بیاره و ... 

2738
خانوادم پول نمیدن مجبورم تو شهرمون هم کار گیر نمیاد

چند سالته؟

تا جوونی سعی کن کار کردنت بر پایه ی مهارت هنر یا تخصص باشه که جای پیشرفتم داشته باشی 

اگر میتونی ی مدت سخت بگذرون ولی درس بخون یا برو ی هنر پولساز یادبگیر 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم   
2706