2410
2553
عنوان

زبان

121 بازدید | 19 پست

بچه هابرنامه سراغ ندارین باهاش زبان بخونم میخام برنامه لغت هاروگرامر هااینارویادبده اگه سراغ دارین بگین ممنون

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴

Lernit برای گرامر

برای لغت هم پی دی اف word skills رو دان کن

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید
Lernit برای گرامر برای لغت هم پی دی اف word skills رو دان کن

ممنون ولی صوتی میخام

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ولی صوتی میخام

زبان شناس 

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید
2720
زبان شناس 

اینترنت زیادمیخاد؟

اینترنت زیادمیخاد؟

نمیدونم

فقط یه نفر که باهاش میخوند نشونم داد و ازش تعریف کرد

نمیدونم فقط یه نفر که باهاش میخوند نشونم داد و ازش تعریف کرد

اوک باش

2714

سلام عزیزم 

من یک کتاب نوشتم  در ۳۰ درس ، گرامر و اسپیکینگ رو یاد میگیرید از پایه و صفر . تمام مباحث گرامری رو شامل میشه

پرداخت هزینه  بعد از رضایت هست..

شهریه  به صورت اقساط پایان هر ۳ جلسه.

تایم هر جلسه نامحدوده . ممکنه چند روزم طول بکشه که یک جلسه تمام بشه که ایرادی نداره و تفاوتی در هزینه نداره .

اگر گرامرتون ضعیفه میتونه کمکتون کنه. 

میتونید چند جلسه بدون هزینه شرکت کنید محتوا و روش تدریس رو ببینید و بعد تصمیم بگیرید 

هر ۳ جلسه ۶۵ تومن.

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
https://www.ninisite.com/discussion/topic/7477059/یک-دوره-خیلی-خوب-آنلاین-رایگان-برای-زبان-پیدا-کرد ...

این تاپیکمم ببین به دردت میخوره

من خواستم با این آموزش پیش برم ولی چون دایره لغاتم کم بود فعلا بی خیالش شدم تا بعدا 

2706