2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جانی...دروغهای امبر یکی یکی رو شدن شانسی نداره

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2728

این دادگاه تموم شدنی نیس

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید

رجوع میکنن 

قاضی نفقه ماهی ۱ سکه میبره برا جانی

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

احتمالا امبر

دوستان خیلس هاشون اطلاع ندارن دادگاه اصلا سر چیه.

این دادگاه طلاق نیست. این دادگاه رسیدگی به خشونت خانگی نیست. اون دادگاه ها تموم شد. این دادگاه قضیه اش اینه که جانی دپ از آمبر هرد به خاطر خراب کردن تصویرش تو اذهان عمومی شکایت کرده (یه جورایی همون اعاده حیثیت خودمون).

حالا،

صرف نظر از اینکه جانی دپ حق داشته باشه یا امبر هرد حق داشته باشه، نکته ای که در مورد دادگاه های اعاده حیثیت وجود داره اینه که برنده شدن تو این دادگاه ها خیلییییی سخته.

جانی دپ باید اثبات کنه که تماااااااام حرفایی که علیه اش زده شده دروغه و اون هیچ وقت و به هیچ شکلی دست به خشونت علیه امبر هرد نزده.

در ضمن این دادگاه رفتار امبر هرد رو قضاوت نمی کنه (یعنی اینکه مثلل امبر هرد رو تخت جانی یادگاری به جا گذاشته!!، یا انگشت جانی رو قطع کرده قرار نیست تو این دادگاه اثبات بشه)، فقط قراره ببینن در مورد جانی دپ دروغ گفته یا راست گفته.

بنابراین اگر فرض کنیم امبر هرد هزار بار جانی رو آزار داده، توی این دادگاه اهمیت نداره. کافیه اثبات بشه جانی دپ فقط "یکبار" نسبت به امبر خشونت به خرج داده و تمام...کیس رو می بازه

در نتیجه شانس جانی دپ کمه برای برد

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
خداروشکر که انقدر زندگیتون آرومه که دغدغه تون دادگاه جانی دپ و همسر دیوونه شه

نه بابا آروم نیست.‌‌.‌برای تفریح و تنوع و دور شدن از حال ه هوای مشکلاتت.. 

لطفا لایک نکنید
یعنی تو دادگاههای قبلی جانی برنده شد؟؟؟

نه جانی دپ تو دادگاه طلاقش مجبور شد ۷ میلیون دلار به امبر هرد پول پرداخت کنه.

کلا تا الان امبر شانس خیلی بالاتری داشته تو دادگاه هاشون

برای همین میگم جو هوادار های جانی و ویدیوهای یوتوب رو با اصل فضای دادگاه اشتباه نگیرید. مردم دوست دارن جانی ببره، منم دوست دارم اما جو دادگاه یه چیز دیگه اس کلا.

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706