2297

جانی...دروغهای امبر یکی یکی رو شدن شانسی نداره

بعضی بازیها برنده ندارند،مثلِ بازی با دلِ آدمها،چون شخصِ دلشکسته خودش را می بازد و شخصی که دل می شکند شرافتش را... دو نفر رو هیچوقت نمی بخشم ☝️ اونی که پشت سرم حرف زد ✌اونی که حرفش باور کرد

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

چیزی به ما نمیرسه که 

ولی جانی میبره کلیپاش تو یوتیوب دیدم ...

لطفاً براحاجتم صلوات بفرستین ممنون 🍀🍃😊برایتان آرزوی بهروزی ، شادکامی ، موفقیت وعاقبت بخیری دارم🤲🏻💗🌺🍃😊😌 دوست گرامی اگر دیدی تو یک تاپیک هم نظرنبودیم ولی یه تاپیک دیگه دارم باهات خیلی خوب صحبت می کنم،تعجب نکن❌برام از هر نژادی ، ملیتی ، رنگ پوستی ، زبانی ، اعتقادی و مذهبی محترم هستی🙏💟💖❤️  بشرطی که خودت احترام خودت و نگه داری و به عقیده و مذهبم توهین نکنی🤗  هرجا تاپیکی مخالف قوانین سایت ببینم بی برو برگرد گزارش میزنم! اگه ریپ زدی و توهین کردی و جواب ندادم معنیش این نیست که حق باتوعه من کم آوردم یا ازت ترسیدم!  بلکه خودم و به سطح تربیتی تو پایین نمیکشم و اینقدر بی اهمیت هستی که وقت ارزشمندم و برای توجیه کردنت نزارم!

رجوع میکنن 

قاضی نفقه ماهی ۱ سکه میبره برا جانی

قصه اینجاست که شب بودو هوا ریخت بهم/من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم/نیمه شب بود خدا بود و من بی سیگار/لعنتی رفتنش اعصاب مرا ریخت بهم/بعد از آن زندگی آنقدر به من سخت گرفت/خانه از بعد همان ثانیه ها ریخت بهم 🎭چند وقتی نیستم پیام ندید تگ نکنید لایک نکنید  در حال حاضر توی تاریک ترین لحظه زندگیم نشستم و هیچ امیدی ندارم با حرف زدنم خوب نمیشم پس لطفا رگباری پیام ندید خصوصیم و تلگراممو سوراخ کردید♣ممنون

احتمالا امبر

دوستان خیلس هاشون اطلاع ندارن دادگاه اصلا سر چیه.

این دادگاه طلاق نیست. این دادگاه رسیدگی به خشونت خانگی نیست. اون دادگاه ها تموم شد. این دادگاه قضیه اش اینه که جانی دپ از آمبر هرد به خاطر خراب کردن تصویرش تو اذهان عمومی شکایت کرده (یه جورایی همون اعاده حیثیت خودمون).

حالا،

صرف نظر از اینکه جانی دپ حق داشته باشه یا امبر هرد حق داشته باشه، نکته ای که در مورد دادگاه های اعاده حیثیت وجود داره اینه که برنده شدن تو این دادگاه ها خیلییییی سخته.

جانی دپ باید اثبات کنه که تماااااااام حرفایی که علیه اش زده شده دروغه و اون هیچ وقت و به هیچ شکلی دست به خشونت علیه امبر هرد نزده.

در ضمن این دادگاه رفتار امبر هرد رو قضاوت نمی کنه (یعنی اینکه مثلل امبر هرد رو تخت جانی یادگاری به جا گذاشته!!، یا انگشت جانی رو قطع کرده قرار نیست تو این دادگاه اثبات بشه)، فقط قراره ببینن در مورد جانی دپ دروغ گفته یا راست گفته.

بنابراین اگر فرض کنیم امبر هرد هزار بار جانی رو آزار داده، توی این دادگاه اهمیت نداره. کافیه اثبات بشه جانی دپ فقط "یکبار" نسبت به امبر خشونت به خرج داده و تمام...کیس رو می بازه

در نتیجه شانس جانی دپ کمه برای برد

2050
خداروشکر که انقدر زندگیتون آرومه که دغدغه تون دادگاه جانی دپ و همسر دیوونه شه

نه بابا آروم نیست.‌‌.‌برای تفریح و تنوع و دور شدن از حال ه هوای مشکلاتت.. 

لطفا لایک نکنید

اینا  ماجراشون هنوز ادامه داره😐

بهت گفتم بری میمیرمو با اولین پرواز رفتی،،،!.....سالیانه سالِ تو گُذَشتَم حَبسَم...گذشته‌ای ک تمومی نداره...(دیگه خستم از خاطرات موندگارت...،)🖤    (بزن یزنگ بمن،ک شده تن‌گ دلم)...🖤  حتی خودمم نمیدونم باخودم چند چندم....روزا بکنار ک دربین جمعی از زنده هام..شبا تا صبح تو گورستان در جمع مرده ها وعزیزانی ک با حسرت ازدستشون دادم،عزیزانی ک حتی فرصت نکردم برای اخرین بار ببینمشون، سرگردانم تکو تنها....نمیدونم این عذاب تاکی میخواد‌ ادامه داشته باشه...کاش حداقل شخصیت اصلیه خودمو پیدا کنم..این تضادشخصیتی ازارم‌میده....
یعنی تو دادگاههای قبلی جانی برنده شد؟؟؟

نه جانی دپ تو دادگاه طلاقش مجبور شد ۷ میلیون دلار به امبر هرد پول پرداخت کنه.

کلا تا الان امبر شانس خیلی بالاتری داشته تو دادگاه هاشون

برای همین میگم جو هوادار های جانی و ویدیوهای یوتوب رو با اصل فضای دادگاه اشتباه نگیرید. مردم دوست دارن جانی ببره، منم دوست دارم اما جو دادگاه یه چیز دیگه اس کلا.