2733
2734

صابخونه جاریمه یعنی شوهرش بنامش کرده

پارسال به اصرار شوهرم اومدیم اینجا نشستیم 

برای اینکه منتی سرمون نباشه با نرخ روز اجاره کردیم امسال هم سر یه مبلغ توافق کردیم 

بعد من جاریم ادمیه که تو این ۳ سال که عروس کوچیکه این خانوادم اصلا شمارشو نداشتم حتی هیچ رفت و امدی نداشتیم نه من و که عروس کوچبکه بودم و پاگشا کرد نه یه بار دعوت 

منم دوری و دوستی و ترجیح دادم خونمون تو یه کوچه بود اصلا یه بار نیومد در خونه  باهام با اینکه من تو فامیلشون غریب بودم 

تو بارداری منو خونه پدرشوهرم میدید نه تبریک گفت نه یه بار حالمو پرسید همیشه دعا کردم خدا به اونم بچه بده اما نیت اون کجا و ما کجا 

حالا با اینکه سر یه مبلغ توافق کردیم اومده فتنه به پا کرده که باید پاشن منم به شوهرم گفتم اصلا هیچی نگو وسایل و میبریم خونه بابام و بابات، داریم وسایل و جمع میکنیم یه اپارتمان پیدا کردیم که زودتر بریم با اینکه هیچ وقت به رندگی تو اپلرتمان فک نمیکردیم مجبور شدیم بریم ۰

جالبش اینجا هست مارو تو این شرایط اواره کرده بعد پشت سر میره پیش خواهر شوهرم امار دربیاره که من کدوم بیمارستان زایمان دارم دکترم کی هست و...

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه آدم مزخرفی  حالا تو این حال نباید اینکارو میکرد

منم همینو میگم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2728
برادرشوهرت پشمکه

زن ذلیله 

2738
عزیزم از اول نباید میرفتین خونشون،الانم ب بقیه بگو بیان کمکت کنن خیلی اذیت نکن خودتو کاریش نمیشه کرد

کمکم میدن ولی منم گفتم بحث نکنیم فقط بریم که منت نباشه

خدا منت هیچی بنده ایی رو سر آدم نزاره .....

حالا ما خونه رو به نرخی که بنگاه گفت اجاره کردیم که منتی نباشه اونا گفتن قرارداد نمیخاد ولی گفتیم بنویسیم که توش حرف نباشه

خیلی عاقلی خوشم اومد

افرین به شخصیتت که بجث نکردی

مطمئن باش خدا برات جبران میکنه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
حالا ما خونه رو به نرخی که بنگاه گفت اجاره کردیم که منتی نباشه اونا گفتن قرارداد نمیخاد ولی گفتیم بن ...

خیلی کاری خوبی کردین قولنامه نوشتین ...نره هرجایی بگه اینا مفت نشستن

و خدایی که به شدت کافیست.....🌷❤
2706