2733
2734
عنوان

فردا زایمان اورژانسی میشم🌻🌻🤰🤰

668 بازدید | 43 پست

دوستای گل من تازه وارد هفته ۳۷م‌شدم

ب دلیل اینکه دورشکم و دور ران بچه رشد نکرد تو این دو سه هفته اخیر،و تشخیص بچه ای جی یو‌ ار شد

احتمالن فردا سزارین اورژانسی میشم

چون بچه وزن نگرفته و۲/۲۰۰مونده

جا برای رشد نداره

خداروشکر خونرسانی و...نرماله

ولی همش این چندروز بهم استرس وارد شد

برام دعاکنید بچم سالم ب دنیا بیاد و این استرس تموم بشه🤲🏻🌻🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ۳۷ هفته وچهارروز زایمان کردم همه چی عالی پیش میره نگران نباش

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738

انشاالله بسلامتی زایمان کنی اون فرشته کوچولوتوبغل کنی براهمه منتظراهم دعاکن🤲🤲

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
نگران نباش عزیزم من ۳۶ هفته زایمان کردم دخترم الان کنارمه خدا رو سکر صحیح و سالم واست حمد میخونم انش ...

ممنونم

شما چرا زود زایمان کردید؟

من امپول برا ریه ام زدم ولی دکتر گفت بخاطره وزنش حتمن دستگاه باید بره

انشالله سالم و سلامت بغلش کنی عزیزم برات ایت الکرسی میخونم 

میشه حین زایمان منم یادت باشه دعا کنی خدا یه دختر نازم بهم بده ممنون از دل پاکت

مرا هزار امید است و هر هزار تویی.....❤
2706