2726

سال ۹۶ بیست میلیون طلا و ۶۰ تا سکه، طلا رو همون بعد از عقد گرفت سکه هارو سال بعدش بخشیدم، البته لفظی و از ته دل🤗 گفتمم بریم ثبت قبول نکرد

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راز موفقیتت چی بوده عزیزم 😀😍

هیچی والا خانواده شوهرم رسمشونه مهر سنگین میکنن حالا واسه خواهر شوهر هام اگه بدونی چیا هس

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2728
روزی که با یه پزشکازدواج کنی هر روز به خودت فحش و لعنتی نفرین میفرستی از بس که خودرای و خود شاخ پندا ...

عزیزم اینجوریام نیست 

همه رو با ی چوب نزنید 

ولی بهتره پزشکا با هم ازدواج کنن

در هر صورت امیدوارم اوضاع زندگیتون بهتر بشه 

عزیزم اینجوریام نیست  همه رو با ی چوب نزنید  ولی بهتره پزشکا با هم ازدواج کنن در هر صور ...

پزشکان پزشک که کلا خیلی بدتره اصلا نمی‌سازند ولی خوب منم راضی نبودم و نیستم خدا خودش کمک کنه

480

ایشون یک عدد عشق خواهرشه🥲👈🏻دلارام مریخی که آجی کوچیکم هم میشه❤👭🏼 چقدر یه آدم میتونه خوب باشه اخه؟🙃💕...ایشون هم نفس منه👈🏻دلبراماوحشی نفس هااا نفس🤗😇...ایشون هم یکی دیگه از اجی های گلم هست که خیلی تخس تشریف دارن🙈که خدا نکنه که با یکی کل بندازه مگه دست برمیداره حالا😏تاول جونی رو میگم دوستان😝....ولی در این حال خیلی جیگررررره بچم🥲😍😚......بچه ها یکی دیگع  از اجی هام هست که خیلی ماه بگم بهتون؟...خب معرفی میکنم یکتا جونیم🤗❤ماهه ماه
2706