2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟

دلیلش مشخصه

اون ۱۱۴ تا که هیچی ۱۴ تاش فقط پرداخت میشه اونم قسطی یعنی بای عمر نوح رو داشته باشی تا بتونی همون ۱۴ تا رو بگیری تازه زندان هم نداره دیگه پس یعنی هیچ فشاری به مرد وارد نمیکنه تازه میتونه بره از قاضی نامه بگیره و چون شما خونه زو ترک کردی ازدواج دوم‌کنه و طلاق هم نده‌😅

وقتی زندگی جهنم باشه حق تحصیل و حق اشتغال بیشتر بدردت میخورن یا حق طلاق؟

همه اینا خوبه ها ولی به شرطی حق طلاق هم کنارش باشه

دلیلش مشخصه اون ۱۱۴ تا که هیچی ۱۴ تاش فقط پرداخت میشه اونم قسطی یعنی بای عمر نوح رو داشته باشی تا ب ...

خیلی وقته همو میشناسیم و در ارتباطیم ازش راضیم چرا بخام طلاق بگیرم؟

2728
خیلی وقته همو میشناسیم و در ارتباطیم ازش راضیم چرا بخام طلاق بگیرم؟

نزن توروخدا از این حرفا😶داری مثل دختر بچه های نوجوون که غرق تو احساساتشون هستن فکر میکنی

مگه همه اونایی که طلاق گرفتن میدونستن قراره طلاق بگیرن؟

چقدر از شما عاشق تر هم بوده که با قلب سرشار از عشق ازدواج کردن و آخرش به جدایی ختم شده

از کی تاحالا میشه طلاق رو پیش بینی کرد؟

نزن توروخدا از این حرفا😶داری مثل دختر بچه های نوجوون که غرق تو احساساتشون هستن فکر میکنی مگه همه ا ...

ما عرفمون نیست زیاد حق طلاق بگیریم.فامیلامون نگرفتن و خیلی خوشبختن.من خیلی وقته در ارتباطم و از خودم بیشتر میشناسمش

بله ولی همین اول کاری بیای بنام همه چیو بخوای نشونه ی اینه که ریگی ب کفش خانوماست و برای پول اومده ز ...

فکر کنم شما معنی حق تنصیف رو متوجه نشدید

حق تنصیف یعنی هر اموالی بعد از ازدواج خریداری میشه نصف میشه نه قبلش

پس شما اول کاری چیزی نمیخوای بلکه با ادامه زندگی مشترک چیزی میخوای

اون مهریه است که اول کاری انتظار یه عالمه سکه هست

😁
ما عرفمون نیست زیاد حق طلاق بگیریم.فامیلامون نگرفتن و خیلی خوشبختن.من خیلی وقته در ارتباطم و از خودم ...

اگر توی عرف شما نیست نگیر 

گرچه گرفتنش عاقلانه است

ولی همین مهریه ای که گفتی خوبه

😁
2706