2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه به علاوه حضانت فرزند

من بچه ندارم و نمیدونم حس مادر بودن چیه 

ولی الان که فکر میکنم با خودم میگم اگه کارم به طلاق بکشه و بچه داشته باشم چرا حضانتش رو بگیرم 

چون پول خورد و خوراک و پوشاک و خیلی چیرای دیگ بچه داره که باید تهیه بشه شاید من بعد طلاق نتونم تهیه کنم پس چرا دست بچه رو بگیرم بیارم بدبخت اش کنم همراه خودم؟؟!

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
2738
چرااا  اتفاقا من انقدر دوست دارم با یه پزشک ازدواج کنم

روزی که با یه پزشکازدواج کنی هر روز به خودت فحش و لعنتی نفرین میفرستی از بس که خودرای و خود شاخ پندارند ، هیچ تسلطی روی زندگیت نداری و کلا همه پزشکان حس میکنن از دماغ فیل افتادن بزرگ ترین اشتباه زندگیته من که دوست دارم خودمو بکشم لعنت به اون لحظه ای که بهش بله گفتم

۱۱۴ سکه به نیت ۱۱۴ سوره ی قرآن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
من تا بحال درصد زیادی از زندگیها را که دیدم به طلاق منجر شده مهریه بالا داشتن. و مطمعنا اینکه مهریه ...

خدارو شکر عزیزم همسر من وضع مالی خوبی داشت و داره و من عاشقانه با ایشون ازدواج کردم. همون اول گفتم زندگی که بخواد دوام داشته باشه مهریه به چه درد میخوره؟و خدایی نکرده بخواد دوام نداشته باشه بازم ارزشش چیه؟

2706