2297
چرا؟

دلیلش مشخصه

اون ۱۱۴ تا که هیچی ۱۴ تاش فقط پرداخت میشه اونم قسطی یعنی بای عمر نوح رو داشته باشی تا بتونی همون ۱۴ تا رو بگیری تازه زندان هم نداره دیگه پس یعنی هیچ فشاری به مرد وارد نمیکنه تازه میتونه بره از قاضی نامه بگیره و چون شما خونه زو ترک کردی ازدواج دوم‌کنه و طلاق هم نده‌😅

وقتی زندگی جهنم باشه حق تحصیل و حق اشتغال بیشتر بدردت میخورن یا حق طلاق؟

همه اینا خوبه ها ولی به شرطی حق طلاق هم کنارش باشه

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

دلیلش مشخصه اون ۱۱۴ تا که هیچی ۱۴ تاش فقط پرداخت میشه اونم قسطی یعنی بای عمر نوح رو داشته باشی تا ب ...

خیلی وقته همو میشناسیم و در ارتباطیم ازش راضیم چرا بخام طلاق بگیرم؟

اقایون لطفا لایک ، ریپلای و وارد تاپیکم نشید.
2306
خیلی وقته همو میشناسیم و در ارتباطیم ازش راضیم چرا بخام طلاق بگیرم؟

نزن توروخدا از این حرفا😶داری مثل دختر بچه های نوجوون که غرق تو احساساتشون هستن فکر میکنی

مگه همه اونایی که طلاق گرفتن میدونستن قراره طلاق بگیرن؟

چقدر از شما عاشق تر هم بوده که با قلب سرشار از عشق ازدواج کردن و آخرش به جدایی ختم شده

از کی تاحالا میشه طلاق رو پیش بینی کرد؟

نزن توروخدا از این حرفا😶داری مثل دختر بچه های نوجوون که غرق تو احساساتشون هستن فکر میکنی مگه همه ا ...

ما عرفمون نیست زیاد حق طلاق بگیریم.فامیلامون نگرفتن و خیلی خوشبختن.من خیلی وقته در ارتباطم و از خودم بیشتر میشناسمش

اقایون لطفا لایک ، ریپلای و وارد تاپیکم نشید.
بله ولی همین اول کاری بیای بنام همه چیو بخوای نشونه ی اینه که ریگی ب کفش خانوماست و برای پول اومده ز ...

فکر کنم شما معنی حق تنصیف رو متوجه نشدید

حق تنصیف یعنی هر اموالی بعد از ازدواج خریداری میشه نصف میشه نه قبلش

پس شما اول کاری چیزی نمیخوای بلکه با ادامه زندگی مشترک چیزی میخوای

اون مهریه است که اول کاری انتظار یه عالمه سکه هست

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم
ما عرفمون نیست زیاد حق طلاق بگیریم.فامیلامون نگرفتن و خیلی خوشبختن.من خیلی وقته در ارتباطم و از خودم ...

اگر توی عرف شما نیست نگیر 

گرچه گرفتنش عاقلانه است

ولی همین مهریه ای که گفتی خوبه

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم
2050

مامانم۸٠٠ سکه داره 

مطمئنن منم اگه ازدواج کنم ۸٠٠تا خواهم داشت

سلام عشقم حالم خوب نیست :) کمک من خودمو دوباره گم کردم ...چرا چیزی که دوست دارم خراب میکنم ..؟اگه تنهایی یه طعم باشه ،این تنها چیزیه که مزه اش میکنم :)💙چیزی که میتونستم بگم،تا ضربان قلبت بهتر بشه ؟💔 تو تمام چیزی هستی که من فکر میکنم🤞 اینو یادت باشه که من عاشقتم ...🕳 تو میتونی زیبا باشی ،بی نقص باشی💥💯 نگران نباش منم یکی مثل تورو پیدا میکنم‌:) کاس میتونستم راهی پیدا کنم که آروم ترکم کنی ....اشکال نداره من راضیم ..💫💨 به جون خودم هیچوقت به عشقم دروغ نمیگم 💙من خیلی تنهام:)فرشته دل شکسته ام...👼به این بازی در حال باخت معتاد شدم🦋🖤 تو و من هاوایی را میرونیم💞💖 یه دقیقا وایسا!حس میکنم ذهنمو جلو در خونت جا گذاشتم...فقط ازت میخوام راحتم بزاری :🤌 تو یه سونامی هستی که من را با خودت میبری 🏝 فقط به من نگاه که عشقت برام تموم شده💔🤚 من نمیتونم بدون تو زندگی کنم ... انسان ها به هر جای دنیا بروند و در اخر به همان جایی برمی‌گردند که تعلق دارند به همان شهر !به همان خانه ! به همان قلب🫀 تمام چیز هایی که اون گفت داره در سرم میچزخه🌍 سعی کردم داد بزنم اما سرم درون آب بود ..🕳میدونم دروغ گوی بدی هستم...هیچوقت در عشق صدمه ای ندیده بودم... چرا اینقدر عاشقم ؟ قول میدم هیچوقت عشقمو رها نکنم ...🖤🕳 متاسفم !عشق ناشناس من کور بودم ...بیا نزدیک تر عشقمو بهت میدم🦋🕳هرشب با روح تو میرقصم🌜بابد از تو متنفر میشدم که عاشقم نباشی...💬

سال ۹۶ بیست میلیون طلا و ۶۰ تا سکه، طلا رو همون بعد از عقد گرفت سکه هارو سال بعدش بخشیدم، البته لفظی و از ته دل🤗 گفتمم بریم ثبت قبول نکرد

پیاو‌ نه‌ماوه‌🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️اگه قهر کرد نزارید زیاد قهر بمونه، اگه ناراحت شد نزارید زیاد ناراحت بمونه، اگه یه کم دور شد نزارید زیاد دور بشه، فاصله خسته میکنه، ترد میکنه، عوض میکنه، بی حوصله میکنه و یه آدم جدید میسازه! آدم کتاب نیست که صفحه ی ۱۵۳ رو نشونه بذاری و بری و بعدها که برگردی، هنوز روی صفحه ی ۱۵۳ کتاب منتظرت باشه، آدم میره، آدم تغییر میکنه ...
راز موفقیتت چی بوده عزیزم 😀😍

هیچی والا خانواده شوهرم رسمشونه مهر سنگین میکنن حالا واسه خواهر شوهر هام اگه بدونی چیا هس

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤️😍
2051