2297

بیاین بگم چی شد. الان برعکس شده جریان 😂 نمی دونم جوابشو بدم یا نه. برای اونایی که نمیدونن بگم که حضانت دخترم با منه و از قاضی نامه گرفته بود بچه رو یه هفته برده بود و زنگ میزدم و پیام میدادم جواب نمی‌داد منم دیگه ساکت ننشستم. تو پست ها توضیح میدم چیکار کردم و چی شد. چون خیلیا هرجا میبینن میپرسن چی شد گفتم تاپیک بزنم بگم....

شعار جدید من :با دوستان مروت با دشمنان بزن لهش کن 😐😅 پس اگه می خوای نری تو لیست دشمنا کامنت چرت برای من نذار وگرنه مثل خودت یا بدتر باهات رفتار می کنم 🙌.   زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش می کند. آنچه نقد است فقط جان توست که قسط بندی نمی شود پس بدان که برای چه کسی جانت را میگذاری!                                                              مخالف قوانین و کلیشه های ضد. زن هستم. و معتقدم آنچه باعث شده مردان خود را بسیار بزرگ تر از آنچه که هستند، تصور کنند عزت نفس و اعتماد به نفس پایین زن ها و عدم آگاهی زنان از حقوق خودشان است. 

دلم واسه اون طفل معصوم میسوزه😢

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
2050

خب

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زیر گروه نارنجی🍂🍁🏵😊وزن اولیه ۸۲😣  وزن فعلی ۷۹ وزن هدف تا پنج ماه ۶۹💪  وزن آخر ۶۳😻تاریخ شروع 1401/2/28🤞هفته اول ۱۴۰۱/۳/۰۲ 1/100 کاهش😃😁    تیکر لاغر شدن تا روز عروسیمه😎😍هفته دوم 1400/3/9، ۴۰۰گرم کاهش😓😭 هفته سوم بدون وزن کشی معذور 🤒🤕هفته چهارم پونصد گرم افزایش😫😭هفته پنجم وزن 77.700

خواهشا قطره چکونی پست نزارید خواهشا

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2051