2726

وای خداااا چرا بعضیا باید زندگیشون اینقد سیاه باشه ..یکیش خود من روزی صد بار میگم خدا یا مامانمو بردار یا منووووو..خدا ریشه ظلمو بکنه حالا هر کی میخواد باشع

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
ن من خونه بابام هستم زنه رواورده سرزندگی خودم هنوزطلاق نگرفتم

مهریت چقدره؟

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر عوضی 

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی
2728

خدا شر تمام مردا فاسد و کم کنه

بگو الهیی آمین❤

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

کاش شوهر منم میرفت زن صیغه میکرد عاشق یکی میشد دست از سر منو دخترم برمیداشت هرچند اعتقاد ندارم ولی فکر کنم رفتم خونه ننه اش باز جادو جنبلمون کرده از اون شب همه اش ازش تنفر دارم

ماهرخ هستم 
ن من خونه بابام هستم زنه رواورده سرزندگی خودم هنوزطلاق نگرفتم

الهی خیر از زندگیشون نبینن

الهی طوری چوب کارشونو بخورن که قشنگ بدونن از کجا خوردن

اونده سر زندگیت الهی خیر ازش نبینه

خودتو اذیت نکن آجی اینا هم روز خودشونو دارن

2706