2733
2734
عنوان

ازچند روز بعدازعمل بینی میتونیم راحت نفس بکشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 53 پست
نه من اسپیلنت نداشتم فقط تامپون داشتم.ترشحات طبیعیه من موقع عمل سرماخورده بودم روزقبلش.قرصاتم مرتب ب ...

قرصامو میخورم عزیزم فقط میخواستم ببینم برا شما هم کیپ بودن بینی طبیعی بود؟ کی میتونیم مثل قبل راحت هوارو استشمام کنیم؟

شادی روح داداش عزیزم صلوات😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری مگه پانسمان نیست

من تامپونمو برداشت تو بیمارستان

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
چه جوری؟ 

گفتم ک

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
2728
قرصامو میخورم عزیزم فقط میخواستم ببینم برا شما هم کیپ بودن بینی طبیعی بود؟ کی میتونیم مثل قبل راحت ه ...

کیپ که میشه من قطره میریختم آزاد میشد.فین نکنی یه موقع حواست باشه.چیزی بیشترازدوکیلو بلندنکن.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
نه من اسپیلنت نداشتم فقط تامپون داشتم.ترشحات طبیعیه من موقع عمل سرماخورده بودم روزقبلش.قرصاتم مرتب ب ...

آنتی بیوتیک به شما چی داده بود عزیزم؟ به من کلیندامایسین داده

قرصامو میخورم عزیزم فقط میخواستم ببینم برا شما هم کیپ بودن بینی طبیعی بود؟ کی میتونیم مثل قبل راحت ه ...

چسب که بزنی دیگه اکی میشی باقطره ازالانت بهترمیشی تا دوماه هم کاملا اکی میشی.من تاسه ماه چسب زدم

2738
آنتی بیوتیک به شما چی داده بود عزیزم؟ به من کلیندامایسین داده

یادم نیست اسمشو ۲سالو۷ماه پیش عمل کردم اصلا به اسمش دقت نکردم.

کیپ که میشه من قطره میریختم آزاد میشد.فین نکنی یه موقع حواست باشه.چیزی بیشترازدوکیلو بلندنکن.

به منم گف قطره تا سه روز اول بریز اما با سرنگ شستشو میدم.... روزی ۳ ۴بار

آخه ی عزیزه دلم اصلا نترس. منم خییییِلی استرس داشتم پسرم ۲سالو نه ماهشه. همسرم میارتش پیش من اما بعد ...

مال منم ۲ سال ونه ماهش 

یه دختر ۶ ساله هم دارم

منم خیلی از این دماغ کشیدم دوست دارم دیگه کوچلو باشه باهاش زندگی کنم نه عذاب بکشم

کم کم اکی میشی.گفتی چندروزه عمل کردی؟

فدات بشم امروز ۶ روزه که عمل کردم. چهارشنبه ی قبل ساعت ۸ صبح رفتم اتاق عمل عزیزم. ببخش دیر جوابتو دادم گلم

2706