2726

ما قصد خرید باغ مرکبات داریم بنظرتون خوبه؟

تقریبا ۴۰۰۰ متری میتونیم بخریم چقدر در سال میشه فروخت محصولش رو 

اینم بگم ما مازندارن هستیم  هیچ تجربه ای نداریم و فعلا باید از اطرفیان با تجربه کمک بگیریم

پر برکت باشه براتون من عاشق کشاورزیم اما چیزی بلد نیستم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
پر برکت باشه براتون من عاشق کشاورزیم اما چیزی بلد نیستم

منم بلد نیستم عزیزم ولی خب بحث اینه که دلم میخواد درامد زایی کنیم از این راه 

چون بازار که خرابه خیلی ریسک داره گفتم شاید باغ خوب باشه 

شما اطرفیانتون کسی باغدار نیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بلد نیستم عزیزم ولی خب بحث اینه که دلم میخواد درامد زایی کنیم از این راه  چون بازار که خرا ...

اتفاقا بازار کشاورزی با قحطی مصنوعی که راه انداختن بهتر میشه 

ما فقط زمینشو داریم و هر از گاهی حبوبات میکاریم باغداری بحثش جداست یا باغبان زبده بیارین یا با چند نفر مشورت کن تا ضرر نبینی وقتی تجربه شو نداری

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2728
اتفاقا بازار کشاورزی با قحطی مصنوعی که راه انداختن بهتر میشه  ما فقط زمینشو داریم و هر از گاهی ...

دققیقا خیلی باید تحقیق و مشورت کنیم با کسایی که تو این کار تجربه دارن

ولی هنوز مرددم عزیزم از اینکه بخریم باغ یا نه 

میترسم ضرر بدیم یا سود خاصی بهمون نده

دققیقا خیلی باید تحقیق و مشورت کنیم با کسایی که تو این کار تجربه دارن ولی هنوز مرددم عزیزم از اینکه ...

من همین الان اگه پول داشتم ویلا یا باغ درخت دار میگرفتم و بهش میرسیدم واسه پول نه هر چند بهش نیاز دارم واسه گذران زندگی خودمون که لااقل ارگانیک باشه و باصرفه