2726
عنوان

پوشک گرفتن، دوستان لطفا کمک کنید

140 بازدید | 13 پست

دخترم دوسال و هشت ماهشه یکسال و نیمه ک ایجاد آمادگی کردم براش برای دستشویی رفتن، یکهفتس نمیزاره پوشکش کنم ک چ بهتر و اقدام کردم برای ازپوشک گرفتن، بعداز دوروز خرابکاری و جیش کردن حالا میگه جیش داره و تو دستشویی میکنه امامشکل من دوتا مسله هست ک ندیدم کسی این مشکلو داشته باشه، یکی اینکهدخترم پی پی میخاد بکنه تو دستشویی اما انگار یبسه نمیتونه و نمیکنه، دوم اینکه شبا پوشکش میکنم چون از بچگی عادت داره تو شیشه آب میخوره و شب اگر بالاسرش نباشه گریه میکنه براهمین مجبورم پوشکش کنم، حالا چاره چیه چجوری آب ندم بهش ک پوشک نکنم، از وقتی دنیااومدخ یکبارم یبس نبوده این ی هفته ک پوشک نمیبنده فقط چهاربار پی پی کرده

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪

احتمالا میترسه پی پی کنه

اگه حس میکنی واقعا یبس شده،گل محمدی دم کن بهش بده

بهش هم بگو  پی پی کن که بره خونشون 

که شکمت خوب بشه راحت بشی....

باهاش حرف بزن و با قصه و..مجابش کن تو دسشویی پی پی کنه.

عروسکش رو ببر تو دستشویی کنارش..اگه پی پی کرد بهش برچسب،یا اسمارتیز یا..بده

احتمالا میترسه پی پی کنه اگه حس میکنی واقعا یبس شده،گل محمدی دم کن بهش بده بهش هم بگو  پی پی ...

خیلی ازاینکارا کردم خیلی دستشویی رو دوسداره پر از تزئین و عروسک، گل محمدی خشک دارم دم کنم یا تازه باشه؟ ضرر نداره بهش بدم؟ شیشه آب و چکارکنم اونم معظل شده🤷‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی ازاینکارا کردم خیلی دستشویی رو دوسداره پر از تزئین و عروسک، گل محمدی خشک دارم دم کنم یا تازه با ...

عزیزم😍از پوشک گرفتن هم دوران سختیه...

آره من هربار دخترم یبس میشه از همین گل محمدی خشک ها دم میکنم،شیرینش میکنم،میدم بخوره.خیلی سریع شکمش کار میکنه

نه عزیزم ضرری نداره...میوه هم خیلی خوبه،خصوصا پرتقال

واسه آب نظری ندارم..چون دختر خودمم همینطوره.

الان سه سالشه،قبل از خواب میبرمش دسشویی،ولی تا بخواد بخوابه کلی آب میخوره...

یکی دو ساعت بعد از اینکه خوابید هم میبرمش دسشویی

2728
عزیزم😍از پوشک گرفتن هم دوران سختیه... آره من هربار دخترم یبس میشه از همین گل محمدی خشک ها دم میکنم ...

خدا براتون حفظش کنه، گلم آخه تو خاب بلندش کردم ببرم دستشویی آنقدر بد خاب شد ک گفتم عجب ماری کردما 🤷‍♀️پرتغال دادم، آبمیوه دادم، حالا اگر گل محمدی ضرر نداره با نبات بهش میدم چون بچم معلومه میخاد دغع کنه اما نمیاد اونم میگه مامان نمیاد نمیخاد ندارم منم اذیتش نمیکنم 

خدا براتون حفظش کنه، گلم آخه تو خاب بلندش کردم ببرم دستشویی آنقدر بد خاب شد ک گفتم عجب ماری کردما 🤷 ...

چطوری بردیش دسشویی؟

من توی خواب شلوارشو درمیارم ،بغلش میکنم میبرم دسشویی،همونجور که تو بغلمه به حالت نشستن میگیرمش،کارشو میکنه،بعدم تو روشویی همون قسمت بدنشو میشورم و تمام

در تمام مراحل کاملا خوابه😅

ای جانم چقد اذیت شدم براااااش.انشاالله زودی خوب بشه🥲🥲🥲خدا گل کوچولوی شما رو هم حفظ کنه😍

عزیزم😍از پوشک گرفتن هم دوران سختیه... آره من هربار دخترم یبس میشه از همین گل محمدی خشک ها دم میکنم ...

عزیزم منم دخترم ۳سالش شده شروع کردم از پوشش بگیرمش قبل خواب میبرم ولی بازم تاصبح کلی کیش میکنه وشلوارش خیس میشه یعنی کی یاد میگیره شبا جیش داشت بیدار بشه

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
چطوری بردیش دسشویی؟ من توی خواب شلوارشو درمیارم ،بغلش میکنم میبرم دسشویی،همونجور که تو بغلمه به حال ...

شلوارشو در آوردم ببرمش غوغا کرد 

چطوری بردیش دسشویی؟ من توی خواب شلوارشو درمیارم ،بغلش میکنم میبرم دسشویی،همونجور که تو بغلمه به حال ...

چ جوری جیش میکنه توخواب🤣🤣🤣دخترمن گریه میکنه الان دوروز اقدام کردم ه

عزیزم چند وقت زمان لازمه که هم جیش رو بگه هم پی پی 

چ جوری جیش میکنه توخواب🤣🤣🤣دخترمن گریه میکنه الان دوروز اقدام کردم ه عزیزم چند وقت زمان لازمه که ...

اصلا انگار متوجه نمیشه😂حتی ماه های آخر بارداریم هم که نمیتونستم بغلش کنم،آروم کنار گوشش میگفتم پاشو بریم دسشویی بعد دستشو میگرفتم با هم میرفتیم...

بازم تمام مراحل چشماش بسته بود.و هر لحظه میخواست سقوط کنه😂

نمیدونم والا بچه ها با هم فرق دارن

من واسه دخترم ۲۰ ماهگی شروع کردم از پوشک گرفتن

تقریبا ۶ ماه طول کشید که دیگه همیشه بگه

الان هم خودش میره دسشویی....به جز شبها که باید خودم ببرمش

اصلا انگار متوجه نمیشه😂حتی ماه های آخر بارداریم هم که نمیتونستم بغلش کنم،آروم کنار گوشش میگفتم پاشو ...

چقدر بامزه اس دخترتون پس حالا حالا ها کار دارم 🤣🤣😐الان امشب بردمش پی پی کرد یهو بعدش ناراحت شدیم کرد الان دعواش می‌کنم  و منم خنده ام گرفت دیگ خودش کلی خندید🤣