2733
2739
عنوان

میگم نی نی یار شب تو خواب نداری هی میای تاپیکارو قفل میکنی😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقوق هم میگیره؟ 🙄

به نکته خوبی اشاره کردی 🤭🤭

نمیدونم حتما میگیره پس دلش درد میکنه بیاد نگهبانی ماهارو بده🤣🤣

خدایا میشه بیام تاپیک مثبت ‌شدن ازمایشمو بزنم 😔خسته ‌شدم بعد 3بار انتقال منفی این دفعه مثبت شه 🙏🤲
من خو دوست دارم جرش بدم 🤣🤣 امشب 3تا از تاپیکارو حذف کرد 

لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2731

استارتر لطفا برای تاپیک زدن قوانین سایت رو مطالعه کنید در غیر این صورت تعلیق میشید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
حتماً گزارش میزنن بچها

آره مثل قبلا بود تو مدرسه ی نفر سریع مثل موشک میرفت دفتر گزارش میداد دقیقا از همونا چندتا تو سایت داریم🤭🤭

خدایا میشه بیام تاپیک مثبت ‌شدن ازمایشمو بزنم 😔خسته ‌شدم بعد 3بار انتقال منفی این دفعه مثبت شه 🙏🤲
2738
استارتر لطفا برای تاپیک زدن قوانین سایت رو مطالعه کنید در غیر این صورت تعلیق میشید

ببخشید خوب داشتم میگفتم مرغ خریدم اومدی قفلش کردی ☹️

مثلا مرغ کجاش بده ک قفلش کردید😅😅

2706