2733
2734

ما ۷ سال ازدواج کردیم ۳سال پیش ۱خونه خریدیم امسال قبل عید یه ماشین صفر خریدیم که بعد عید باز بخاطر اینکه یه خونه دیگه پیش خرید کنیم فروختیم و دستمون خالی شد و بدون وسیله هم خیلی سختمونه میگم قراره ۵۰ م وام بگیریم ۳۰ یا ۴۰ بزاریم روش یه ماشین دست دو بگیریم به نظرتون خوبه یا اشتباس؟؟واینکه پیشرفتمون خوب بوده یا نه

ما یه پراید داریم بیابخر

ماشین تمیز وخوبیه

خیلی دوست دارم یه سری تغییرات درون خودم ایجادکنم.استارت تغییرات مثبت 11فروردین1401😄اگه  زدم زیر قولم میام اینجامینویسم که شماها دعوام کنید که عهدم وشکستم😄😃اگه امضام وخوندی وحوصله داشتی بپرس فندق سر قرارت هستی یانه اگه نبودم دعوام کن😄😲😓فندق سرقرارش نبود ولی از18فروردین دوباره تصمیم گرفتم پای عهدم بمونم.چون زدم زیرقولم هرکی امضام وخوند.یادآوری کنه که این سری سر قولم بمونم😄😄(اینجانب فندقی بااراده که تو تصمیمیش موفق شد👏👏)❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلیم پیشرفت خوبی داشتین گلم خونه بگیرین ماشین خودش میاد کم کم و اینکه هر ماشینی میگیرین حتما کارشناس ببرین خودتون تا همه جاشو چک کنه تو دیوارم کارشناس ماشین زیاد پیدا میشه پولی که به اون می‌دین ولی خیالتون جمعه که سالمه و هر روز تعمیرگاه یا وسط جاده نیستین 

2728

ماشین دست دوم که بدم نیست🌸🍃

ولی پیشرفتتون خوب بوده یا بد

باید از خودتون بپرسین نه ما 🙄

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃
مدل چنده قیمتش 

مدل87

پراید132

موتور وشاسی ها پلمپ وسالم.

بنگاه قیمت زد 90

فرمان هیدرولیک

سند تک برگ آماده انتقال.

خیلی دوست دارم یه سری تغییرات درون خودم ایجادکنم.استارت تغییرات مثبت 11فروردین1401😄اگه  زدم زیر قولم میام اینجامینویسم که شماها دعوام کنید که عهدم وشکستم😄😃اگه امضام وخوندی وحوصله داشتی بپرس فندق سر قرارت هستی یانه اگه نبودم دعوام کن😄😲😓فندق سرقرارش نبود ولی از18فروردین دوباره تصمیم گرفتم پای عهدم بمونم.چون زدم زیرقولم هرکی امضام وخوند.یادآوری کنه که این سری سر قولم بمونم😄😄(اینجانب فندقی بااراده که تو تصمیمیش موفق شد👏👏)❤❤
2738
کجا هستین گلم و اینکه رنگم داره 

اصفهان

نه اصلا رنگ نشده.

به همسرم فردا میگم الان خوابه قصدتون فروشه دیگه

بله بابد ظرف این چندروز بفردشیم حتما

پولش ونیاز داریم.

اتفاقا ماشین همیشه دست دوم بخرید

چون ماشین نو‌ رو سوییچ بزنی قیمتش میوفته

دست دوم نسبتا نو بسیاااار به صرفه تره

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2706